Niemcy nowe informacjeFot. Pixabay.com/fsHH

Nowe informacje o mordercy z Hanau. Zostawił wiadomość i skandaliczne nagranie

Niemcy stały się miejscem niewyobrażalnej tragedii, o której rozpisują się wszystkie media. W nocy zginęło tam 11 osób, a wiele zostało rannych. Teraz ujawniono niewiarygodne fakty na temat mordercy.

Niemcy przekazały wyjątkowo tragiczne wiadomości o tym, co stało się w mieście Hanau w nocy ze środy na czwartek. Napastnik wszedł do dwóch lokali z fajkami wodnymi i otworzył w nich ogień. Jak podają media, od kul na miejscu zginęło 9 osób, a łącznie życie straciło 11. Nad ranem w czwartek odnaleziono również zwłoki napastnika. Teraz w sprawie pojawiły się nowe ustalenia - Bild przekazuje, że zostawił on list oraz nagranie wideo.

Koszmar w Ryanairze został nagrany. Panika i modlitwy, żeby horror się skończyłKoszmar w Ryanairze został nagrany. Panika i modlitwy, żeby horror się skończyłCzytaj dalej

Niemcy miejscem okropnej tragedii. Nowe fakty w sprawie

Bild ustalił najpierw, że napastnik miał działać z pobudek skrajnie prawicowych. Teraz dziennik dotarł do kolejnych informacji, w które aż trudno uwierzyć. Okazuje się, że morderca zostawił służbom list oraz nagrania. Policja nie chce ujawniać ich treści ani tym bardziej publikować w całości, Bild jednak ustalił pewne szczególnie oburzające i skandaliczne fakty.

Materiały pozostawione przez napastnika, Tobiasa R., mają prezentować jego "poglądy, z których wiele ma charakter skrajnie prawicowy".

- To pasuje do ostatnich doniesień, że takie ugrupowania szykują się do zamachu na mniejszości etniczne - mówi korespondent Polsat News w Niemczech, Tomasz Lejman.

Dzisiaj grzeje: 1. 11 osób zginęło, wielu rannych. W nocy doszło do tragedii za granicą
2. Kultowy produkt w słynnej sieciówce już dziś. Kasjerów czekają długie kolejki

Ciało Tobiasa R. funkcjonariusze odnaleźli w czwartek rano w jego mieszkaniu. Jak podaje Polsat News, obecnie funkcjonariusze skłaniają się ku wersji, że napastnik działał sam, nie miał wspólników, a po wszystkim postanowił popełnić samobójstwo.

- Prawdopodobny sprawca został znaleziony martwy w swoim domu w Hanau. Specjalne oddziały interwencyjne policji odkryły tam też inne ciało. Dochodzenie jest w toku. Obecnie nic nie wskazuje na to, że są inni sprawcy - przekazuje niemiecka policja.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Małżeństwo postanowiło się rozstać po 19 latach razem. Po rozwodzie żona dostała od męża list, który wywołał u niej ciarki
  2. Ważne, szybko musisz zwrócić znany produkt do Biedronki. Powód jest podejrzany i tajemniczy
  3. Tragedia podczas wakacji na Kanarach. 5-letnie dziecko nie żyje, rodzina we łzach
  4. Po porwaniu przez lawinę, Urubko wysłał niesamowicie smutną wiadomość. Podjął decyzję
  5. Lawina uderzyła prosto w turystki. Akcja ratunkowa narciarzy została nagrana, dramatyczne chwile
  6. Gwiazdor reprezentacji Polski miał wypadek samochodowy. Nie zagra w Lidze Mistrzów

Źródło: Polsat News

Następny artykuł