Niemcy w Świnoujściu obiektem kontrowersji.Fot. materiały własne

Zobaczył auto na niemieckiej rejestracji w Świnoujściu. Gdy zajrzał do środka, musiał działać

Niemcy stali się obiektem krytyki mieszkańców Świnoujścia. Jeden z czytelników wysłał na naszą skrzynkę redakcyjną relacją, która poddaje pod wątpliwość odpowiedzialność tegorocznych urlopowiczów.

Niemcy, którzy postanowili spędzić swój urlop nad polskim morzem, zaparkowali przed jednym z centrów handlowych w Świnoujściu. Sami wybrali się na zakupy, lecz uwadze świadków nie umknął pewien szczegół. Nasz czytelnik spojrzał na samochód i dostrzegł, że ktoś jest w środku. Na zewnątrz upał. Zaczął działać.

Tysiące zakażonych po jednej modlitwie. Dramatyczne wiadomości ze świataTysiące zakażonych po jednej modlitwie. Dramatyczne wiadomości ze świataCzytaj dalej

Nieodpowiedzialni Niemcy na wakacjach

Jak wynika z relacji czytelnika, do zdarzenia doszło w sobotę (8 sierpnia) około godziny 13:00 w samym centrum Świnoujścia. Niemcy, którzy postanowili przyjechać do Polski, zaparkowali przed centrum handlowym Corso i wybrali się na zakupy. Czytelnik podaje, że tego dnia temperatura w cieniu sięgała aż 33,2 stopni. W pewnym momencie świadek zobaczył, że w nagrzanym samochodzie został pies.

Okazało się, że urlopowiczami są młodzi Niemcy wraz z dzieckiem. Czytelnik przez dłuższy moment czekał na właścicieli samochodu, jednak para nadal nie wychodziła z pasażu. Wtedy też “nie wytrzymał”. Poszedł do swojego samochodu, zaczął szukać jakiegokolwiek narzędzia, które pozwoliłoby na szybkie wybicie szyby i wydostanie czworonoga. Niestety - “nic pod ręką”. Świadkowie wezwali policję. Funkcjonariusze udali się do sklepu. Tam obsługa poinformowała klientów o zdarzeniu.

Niemcy w Świnoujściu w ogniu krytyki

Według relacji naszego czytelnika obsługa centrum handlowego Corso wezwała parę przez megafon. Niemcy powoli wyszli ze sklepu, podeszli do swojego samochodu, a policjant w języku angielskim nakazał im szybkie otwarcie samochodu i wydostanie czworonoga. Jak podaje sam świadek, pies był “półprzytomny” i “choć ledwo dyszał, powoli merdał ogonem”. Na urlopowiczów wylała się fala krytyki. Co ciekawe, do podobnego przypadku doszło również w Szczecinie.

Dzisiaj grzeje: 1. Nowe czerwone strefy w Polsce? Szumowski nie pozostawia złudzeń
2. Samochody, które oszczędzą ci większych, dodatkowych kosztów. TOP 8 aut najtańszych w naprawie

- Gapowicze z wściekłości puszczają w stronę niemieckiej pary niecenzuralne słowa w czterech językach: polskim, angielskim, ukraińskim i niemieckim. Choć ta sytuacja miała happy end, uważam, że głupota ludzka nie zna granic - relacjonuje nasz czytelnik.

Jeżeli chcielibyście podzielić się historią ze swoich wakacji, rachunkiem z turystycznego miejsca, bulwersującą lub interesującą sytuacją, która Was spotkała lub której byliście świadkami podczas urlopu, zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres: redakcja@turysci.pl.

Niemcy pozostawili psa w samochodzie.

Niemcy pozostawili bezbronnego psa w samochodzie.

Niemcy pozostawili bezbronnego psa w rozgrzanym samochodzie.

Fot. Turysci.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Robert Lewandowski bohaterem Bayernu. Co za uderzenie, prawdziwa klasa (WIDEO)
  2. Mocne starcie Magdaleny Ogórek z posłanką na antenie TVP Info. "Wymaga tego podstawowy szacunek"
  3. 160 osób zginęło. Tragiczne wiadomości z Polski
  4. 3 kraje zamykają się na Polaków. Kwarantanna obowiązkowa
  5. Karygodne sceny na plaży w Gdyni. Skandal, niedaleko bawiły się dzieci
  6. Dziki pościg na plaży nudystów. Mężczyzna bez ubrań gonił za dzikiem, zwierzę ukradło mu torbę z drogą zawartością

Źródło: Turysci.pl

Po przepiękne zdjęcia i ciekawe treści turystyczne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł