niebezpieczeństwo zagraża życiufot. pixabay.com/ Free-Photos

Pilne ostrzeżenie dla wszystkich turystów z Polski. Ogromne niebezpieczeństwo, zagrożenie życia i zdrowia

Niebezpieczeństwo zagraża mieszkańcom. Pojawił się komunikat o niepokojącym zdarzeniu, jakie miało miejsce w okolicach jednej z polskich gmin. Poszkodowany mężczyzna ostrzega innych mieszkańców przed zagrożeniem życia i zdrowia. Wiele osób nie spodziewało się, że jeszcze może dochodzić do podobnych wydarzeń.

Niebezpieczeństwo może wisieć nad mieszkańcami polskiej gminy. Po tym, jak doszło do niepokojącego zdarzenia, podniesiono alarm. Zagrożenie życia i zdrowia jest realne. Nadleśnictwo jednak może mieć problemy z ustaleniem wersji wydarzeń. Poszkodowany mężczyzna nie ma natomiast wątpliwości i sugeruje, że wszyscy powinni mieć się na baczności.

Właśnie zapadła decyzja w sprawie drugiego lockdownu. Wielu łapie się zza głowy po wieściach za granicyWłaśnie zapadła decyzja w sprawie drugiego lockdownu. Wielu łapie się zza głowy po wieściach za granicyCzytaj dalej

Nie wiadomo, skąd konkretnie nadeszło niebezpieczeństwo. Jeden z mieszkańców gminy Wiśniowa od pewnego czasu nie mógł znaleźć psa. Ostatecznie trafił jedynie na kawałek zakrwawionej łapy. Mężczyzna nie ma najmniejszych wątpliwości co do tego, że jego czworonóg został rozszarpany przez watahę wilków. Teraz ostrzega innych przed groźnymi zwierzętami.

Niebezpieczeństwo w okolicach gminy Wiśniowa. Rozszarpany pies.

Chociaż populacja i teren wilków w Polsce znacznie zmniejszyły się na przestrzeni lat, to dzikie zwierzęta nadal stanowią niebezpieczeństwo. Zwłaszcza jeśli chodzi o czworonogi pochodzące z gospodarstw. Przekonał się o tym mieszkaniec gminy Wiśniowa, który w połowie września znalazł kawał zakrwawionej łapy swojego psa. Wiele wskazuje na to, że jego pupil został rozszarpany przez wilki.

Niebezpieczeństwo wisi przede wszystkim nad zwierzętami mieszkańców, bowiem rzadko się zdarza, że wilki atakują ludzi. Zazwyczaj jedynie odprowadzają ich, aż ci opuszczą terytorium dzikich zwierząt. W przypadku, w którym wilki rzeczywiście zagryzą czyjegoś pupila, można wnioskować o odszkodowanie u Nadleśnictwa. Problem polega na tym, że należy przedstawić szczątki zwierzęcia, które zostaną zbadane przez ekspertów. Natomiast mieszkaniec gminy Wiśniowa ma jedynie fragment łapy czworonoga.

Dzisiaj grzeje: 1. TVN ostrzega, będzie gorzej niż zakładano. Lepiej odwołać wszystkie wyjazdy
2. PKO BP niespodziewanie wprowadza ważne zmiany. Pojawiła się całkowicie nowa funkcja
3. Fatalne wieści od sąsiada Polski, służby nie dają sobie rady. Mieszkańcy i turyści drżą z obaw

Wilki występują obecnie dużo rzadziej, jednak należy pamiętać, że to groźne zwierzęta i nikt nie powinien wchodzić na ich teren. Mieszkańcy gmin znajdujących się w okolicach lasów tym bardziej powinni pilnować swoich zwierząt. W innym z naszych artykułów pisaliśmy również o tajemniczych krzywych lasach w Polsce.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Właściciel strzelił do golden retrievera. Bezcenna reakcja szczeniaka, zasłużył na Oscara
  2. W Milionerach gigantyczne emocje. Hubert Urbański aż osłupiał, już wkrótce wszystko się wyjaśni
  3. Polska gwiazda po cichu wzięła ślub. Wybrała obłędne miejsce, zdjęcia zapierają dech
  4. Znienacka zapytali turystów czemu chodzą bez maseczek w Zakopanem. Ich odpowiedź zwala z nóg
  5. Media przekazały najgorsze informacje, fani ze świata pogrążają się w żałobie. Nie żyje, jego pokazy były międzynarodowymi hitami
  6. Dramat w Łodzi. 45-latek pod wpływem wyrzucił psa do kontenera na śmieci. Tłumaczy, że miał ważny powód

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł