Nie żyje 32-letni mężczyznaPixabay.com/MartisFuksu

Kąpał się razem ze znajomymi. Nagle rozpoczął się dramat i walka

Nie żyje 32-letni mężczyzna. Zginął w wyniku tragedii, do której doszło w sobotę. Ofiara przebywała nad wodą razem ze swoimi znajomymi. Razem miło spędzali czas. Nagle wydarzyło się coś strasznego. Sprawę skomentowała młodsza aspirant regionalnej policji.

Nie żyje mężczyzna, który razem ze znajomymi kąpał się w zalewie Piachy w Starachowicach. Anna Kromer, młodsza aspirant z lokalnej Komendy Głównej Policji, poinformowała, że do sytuacji doszło w sobotę w okolicach godziny 17:00. Co wydarzyło się nad wodą?

Dramatyczny rekord zakażeń na Pomorzu. Sytuacja jest naprawdę złaDramatyczny rekord zakażeń na Pomorzu. Sytuacja jest naprawdę złaCzytaj dalej

Nie żyje 32-letni mężczyzna

- Mężczyzna kąpał się razem ze znajomymi. Nagle zniknął pod powierzchnią wody. Jego znajomi natychmiast zaalarmowali ratowników, którzy działali wspólnie ze strażakami. Po pewnym czasie mężczyzna został wyciągnięty z wody. Niestety, mimo reanimacji, jego życia nie udało się uratować - powiedziała dla portalu Interia Anna Kromer.

Młodsza aspirant dodała, że 32-latek kąpał się w miejscu oddalonym o 150 metrów od strzeżonego przez ratowników kąpieliska. Nie wiadomo jednak, co było przyczyną tragedii. Policja będzie badać sprawę w celu ustalenia wszystkich szczegółów.

RCB apeluje o rozsądek

Jakiś czas temu Rządowe Centrum Bezpieczeństwa (RCB) opublikowało na Twitterze zasady bezpiecznego korzystania z kąpielisk. Jak podali, nie powinno się wchodzić do wody po spożyciu alkoholu czy jakichkolwiek środków odurzających. Zaznaczają, aby pamiętać o zakładaniu kapoka podczas korzystania z łódek, kajaków czy rowerków wodnych.

Dzisiaj grzeje: 1. Samolot uderzył w ziemię, wszyscy z pokładu nie żyją. Tragedia w Polsce
2. Nad bankami i ich klientami zbierają się ciemne chmury. Po wakacjach dostaniesz mocno po kieszeni

Zaleca się też unikanie skakania do wody w nieznanych miejscach. Odradza się wbieganie do wody, kiedy ciało człowieka jest rozgrzane. Jeśli korzysta się z materaca, nie powinno odpływać się zbyt daleko od brzegu. Unikać trzeba też kąpieli zaraz po zjedzeniu posiłku. Bardzo ważne jest, aby stosować się do poleceń ratowników znajdujących się na miejscu. Więcej na ten temat można znaleźć tutaj.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Na jaw wyszło, jak wygląda dom Artura Boruca w Warszawie. Prawdziwe luksusy, zwykły Polak może pomarzyć
  2. Pytanie na śniadanie w ogniu poważnej krytyki. TVP oskarżone o znęcanie się nad zwierzęciem, odpowiedziała gwiazda stacji
  3. Zamykają nowe miejsca nad morzem. Klamka zapadła
  4. Nagrali turystów w akcji. Szczyt ignorancji i bezmyślności przekroczony
  5. Od dziś nowość w przemieszczaniu się po Polsce. Ważna wiadomość na wakacje
  6. Zobaczył uwięzionego psa w nagrzanym samochodzie. Wybił szybę toporem

Źródło: Interia

Po przepiękne zdjęcia i ciekawe treści turystyczne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł