netflix prawdziwy hitFot. pixabay.com/ Tumisu

Zbliża się premiera prawdziwego hitu na Netflixie. Każdy amator podróży musi go obejrzeć

Netflix jest platformą umożliwiającą dostęp do filmów i seriali. Wkrótce premierę będzie miała produkcja, na którą czeka wielu miłośników podróży. W roli głównej wystąpi kultowa postać, która opowie o swoim życiu oraz podzieli się wizją przyszłości.

Netflix w bardzo szybkim tempie zapowiada kolejne nowości, aby sprostać zapotrzebowaniu swoich najwierniejszych użytkowników. Tym razem zadowoleni będą przede wszystkim miłośnicy podróży, a także zwierząt i przyrody. Wkrótce swoją premierę będzie miał wyjąkowy film opowiadający o kultowej postaci.

Stało się, wraca obowiązkowa kwarantanna dla Polaków. Właśnie napłynęły informacje z dwóch krajówStało się, wraca obowiązkowa kwarantanna dla Polaków. Właśnie napłynęły informacje z dwóch krajówCzytaj dalej

Netflix wyprodukował film o kultowym narratorze i podróżniku

David Attenborough jest jednym z najbardziej znanych przyrodników na świecie. W swoich programach przyrodniczych i podróżniczych popularyzuje wiedzę na temat świata, fauny i flory, a także ekologii. Zawdzięczamy mu łącznie kilkadziesiąt tytułów, ukazujących nieznane wcześniej fakty z życia zwierząt i roślin.

Netflix, który zajmuje się również produkcją własnych filmów i seriali, stworzył wyjątkowy dokument o przyrodniku. David Attenborough opowiada w nim o swoim życiu i pracy, a także o wizji przyszłości. "David Attenborough: Życie na naszej planecie" swoją premierę będzie mieć już 4 października. Zwiastun został udostępniony na platformie Netflix oraz na Youtubie.

Dzisiaj grzeje: 1. Żarty się skończyły, minister właśnie potwierdził. Będą nowe obostrzenia, koniec ze swobodą w miejscach publicznych
2. Sikorski nie zapłaci ani grosza, powołał się na "klauzulę sumienia". Oberwało się TVP, Kurski nie będzie zadowolony
3. Już od jutra będą obowiązywały nowe ograniczenia. Rząd wydał decyzję ws. ruchu granicznego

- Legendarny narrator wspomina swoje życie i opowiada o ewolucji życia na Ziemi, ubolewając nad zanikiem dzikiej przyrody i dzieląc się swoją wizją przyszłości - czytamy w opisie filmu na Netflixie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dzieje się w Lidlu. Oferta ważna do wyczerpania zapasów. Klienci wynoszą pełne koszyki
  2. Uwaga na oszustów, pieniądze znikają z kont. Klienci banku PKO BP są zagrożeni
  3. Lasy Państwowe donoszą, "groza w środku lasu". Znaleźli palce umarlaka
  4. Zginęło ponad 850 osób. Katastrofa na Bałtyku, właśnie podano nowe informacje
  5. Nagranie z Karkonoszy w sieci. Każdy turysta musi mieć się na baczności
  6. Niepokojące zdjęcia z Chin obiegły świat. Okropny trend z udziałem zwierząt wciąż rośnie na popularności

Źródło: Netflix, Wikipedia

Następny artykuł