Netflix nie żyjeFot. pixabay/carolynabooth

Nie żyje młoda gwiazda. Miała zrobić międzynarodową karierę. Żal serce ściska

Netflix opublikował film dokumentalny, który zyskał duży rozgłos. Trudna tematyka produkcji przyciągnęła uwagę wielu widzów. Dokument poświęcony jest 2 młodym dziewczynom, których życie wywróciło się do góry nogami po dramatycznym doświadczeniu. Wiemy już, że jedna z bohaterek filmu nie żyje. Miała 23 lata.

Netflix, publikując w 2016 roku dokumentalny film o dwóch młodych dziewczynach, które przeżyły piekło, zwrócił uwagę wielu widzów. Historia Daisy i Audrie uderzyła publiczność dużym i trudnym ładunkiem emocjonalnym. Obie nastolatki padły ofiarami napaści seksualnej. Mama jednej z bohaterek dokumentu - 23-letniej Daisy - przekazała niedawno informacje o śmierci córki za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Dziesiątki ofiar, wielu zaginionych. Sytuacja jest dramatyczna. Porażające wieści ze świataDziesiątki ofiar, wielu zaginionych. Sytuacja jest dramatyczna. Porażające wieści ze świataCzytaj dalej

Produkcja, którą opublikował Netflix - amerykańska platforma streamingowa - wywołała zarówno wielki szok, jak i ból wśród oglądających. "Audrie i Daisy" to dokumentalny film o dwóch nastolatkach, które doznały przemocy seksualnej. Dziewczyny nie tylko zostały zgwałcone, ale przeżyły także upokorzenie w internecie oraz rodzinnym mieście. W dokumencie Daisy opowiedziała swoją poruszającą historię - padła ofiarą gwałtu w wieku 14 lat i przez długi czas nie mogła się po tym podnieść. W dodatku sprawca nigdy nie został skazany.

Netflix pożegnał drugą bohaterkę filmu dokumentalnego o wykorzystywanu seksualnym

Dystrybuując dokument "Audrie i Daisy", zwrócił uwagę na bardzo ważny problem, który obecny jest na całym świecie. Nie tylko w Stanach Zjednoczonych, ale również w Europie - w tym także w Polsce. Chociaż produkcja może zmienić świadomość wielu oglądających, los młodych bohaterek filmu dokumentalnego jest tragiczny. Audrie Pott popełniła samobójstwo 10 dni po tym, jak została zwałcona. Niedawno - 14 lat po premierze "Audrie i Daisy" - tragiczną wiadomość przekazała matka Daisy Coleman. Jej córka popełniła samobójstwo.

- Moja córka Catherine Daisy Coleman popełniła dziś w nocy samobójstwo. Była moją najlepszą przyjaciółką i wspaniałą córką. Chciałabym odebrać od niej cały ból. Nigdy nie podniosła się po tym, co ci chłopcy jej zrobili - treść wiadomości mati Daisy Coleman, która pojawiła się na Facebooku, cytuje Radio Zet.

Dzisiaj grzeje: 1. Wyjazd na działkę zakończył się straszliwą tragedią. Gdy obudziła się rano, męża nie było
2. 500 plus w formie bonu? Co trzeci Polak chce zmiany formy wypłaty świadczenia

Daisy Coleman, która wystąpiła w filmie dokumentalnym wyprodukowanym przez Netflix, odeszła w wieku 23 lat. Dziewczyna miała za sobą bardzo trudne doświadczenia związane z napaścią na tle seksualnym. Była również zawodową modelką i tatuażystką. Po gwałcie musiała walczyć z nękaniem oraz wyśmiewaniem ze strony rówieśników. W 2018 roku przeżyła także śmierć młodszego brata. Mimo bardzo trudnych przeżyć, Daisy przez resztę życia poświęcała się pomocy innych. Miała też za sobą kilka prób samobójczych. Dziewczyna zmarła 5 sierpnia br. W innym artykule pisaliśmy również o śmierci 8 turystów.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Były trener Adama Małysza oskarżył publicznie naszego mistrza. Zarzucił mu chciwość i oszustwo, padły mocne słowa
  2. Jacek Kurski się do tego posunął. Upublicznił list rozwodowy swojej byłej żony, bez żadnych skrupułów
  3. Wiemy jak Andrzej Duda zareagował na wiadomość o wypadku polskiego autokaru
  4. Wypadek autokaru z Polakami za granicą. 1 osoba nie żyje, 30 osób rannych
  5. 10 osób nie żyje, turyści wyskakiwali z okien. Dantejskie sceny w zagranicznym hotelu
  6. Przetrzymywała na posesji 37 zwierząt. Znaleziono też martwe psy. 68-latka usłyszy zarzuty. Zdjęcia z interwencji porażają

Źródło: Radio Zet

Po przepiękne zdjęcia i ciekawe treści turystyczne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł