Natura plażaFot. Instagram/naynaturemagazine

Cała plaża została zasypana tajemniczymi stworzeniami. Wyglądają bardzo nieprzyzwoicie, zdjęcia trafiły do sieci

Natura bywa tajemnicza i nieprzewidywalna. Jedna z plaż została zasypana niezwykłymi stworzeniami morskimi o bardzo nietypowym, a zdaniem niektórych nawet nieprzyzwoitym, wyglądzie. Zdjęcia trafiły do sieci i rozłożyły internautów na łopatki.

Natura wciąż skrywa przed ludźmi wiele tajemnic, które od czasu do czasu wywołują ogromne zamieszanie w sieci. Tak stało się również tym razem, gdy pewna plaża w USA została dosłownie zasypana nietypowymi stworzeniami morskimi, z których istnienia wielu nie zdaje sobie nawet sprawy. Zdaniem wielu internautów wyglądają bardzo nieprzyzwoicie, dlatego też często nazywane są "rybami-penisami".

Niezwykłe miejsce, wygląda jak namalowane. Kanion Antylopy istnieje naprawdę i urzeka pięknemNiezwykłe miejsce, wygląda jak namalowane. Kanion Antylopy istnieje naprawdę i urzeka pięknemCzytaj dalej

Jak podają eksperci, są to szczetnice, a ich wysyp na "kaczą" plażę zgłosili okoliczni mieszkańcy. Sprawą zajęły się jednostki odpowiedzialne za działalność na rzecz ochrony zwierząt. Zdjęcia tych oryginalnych stworzeń błyskawicznie trafiły do sieci i położyły na łopatki tysiące internautów.

Natura nie przestaje zaskakiwać. Wysyp "ryb-penisów" na plaży

"Kacza" plaża znajduje się nad Zatoką Kalifornijską, około 80 kilometrów od San Francisco. Okoliczni mieszkańcy, którzy wybrali się tam na spacer, przeżyli gigantyczny szok. Cały teren nad wodą pokryty był stworzeniami, które popularnie nazywane są "penis fish" lub "grubymi karczmarzami". Był to gatunek Urechis caupo należący do gromady szczetnic, które mierzą zwykle około 20 cm. Wraz z nimi teren ten pełen był również mew, dla których nietypowe żyjątka stanowią pożywienie.

Sprawą niemalże natychmiast zajęły się odpowiednie służby. Do akcji wkroczyli ekolodzy reprezentujący organizację Bay Nature. Jak wynika z ich wyjaśnień, nietypowe stworzenia pojawiły się na tej plaży przez trwający właśnie, intensywny przypływ. Służby zapenwiają, że właśnie trwa usuwanie ich z terenu plaży, lecz do sieci trafiły już dziesiątki zdjęć.

Zdjęcia obiegają internet i rozśmieszają internautów

Choc w wielu krajach azjatyckich uważane są za przyzmak, "ryby-penisy" wywołały powszechne rozbawienie wśród internautów i użytkowników Instagrama. Komentujący fotografie niezwykłych istot, prześcigali się w kreatywnym opisywaniu ich wyglądu oraz żartowaniu z ich ogromnego nagromadzenia na jednej plaży. Nie zabrakło oczywiście również polskich komentarzy, wyśmiewających kształt, choć pojawiły się również głosy zainteresowania.

- Ciekawe jak smakują... W końcu skoro to przysmak... - zastanawia się internautka.

- Do Chin pójdzie pewnie jako smaczny afrodyzjak - przypuszcza kolejna osoba.

natura plaża

natura plaża
Źródło: Instagram/baynaturemagazine

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ogromne zmiany na polskiej kolei tuż przed świętami. Pasażerowie mogą nie wiedzieć, co się dzieje
  2. Grenlandia wciąż topnieje coraz szybciej! Naukowcy alarmują, to może skończyć się tragicznie
  3. Zażarta walka ogromnej ośmiornicy z orłem. Niesamowite nagranie obiega sieć
  4. Boracay została okrzyknięta najpiękniejszą wyspą na świecie. Wielu nie wie nawet o jej istnieniu
  5. Niewiarygodna bezmyślność turystów na Morskim Oku, mogło dojść do nieszczęścia. "Zachowują się jak barany"
  6. Hotel niczym z bajki znajduje się w Polsce. Z daleka od ludzi i zgiełku miast, prawdziwa oaza spokoju

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł