natura niesamowite nagranieFot. Facebook.com/Nadleśnictwo Piwniczna, Lasy Państwowe

Nic lepszego dziś już nie zobaczysz. Genialny film z Polski podbija internet

Natura bez wątpienia jest niesamowita, a nagranie z Polski pokazuje, że również prześliczna i niezwykle urocza. Film z południa naszego kraju podbił serca internautów.

Natura w czasie pandemii bywa wyjątkowo zaskakująca. Bezustannie prezentuje ludziom nowe niespodzianki - dzikie zwierzęta pokazują się w centrach miast, a gatunki pojawiają się w miejscach, w których nie bywały od lat. Wszystko to wprawia nas w dobry nastrój i zawsze podbija internet, a tak stało się również tym razem. Choć do nakręconej sytuacji nie doszło w mieście, jest to bez wątpienia jedna z najbardziej uroczych scen, jakie dziś można zobaczyć.

Setki Polaków przeżyją ogromne rozczarowanie w weekend. Wielu jednak nie wyjdzie z domówSetki Polaków przeżyją ogromne rozczarowanie w weekend. Wielu jednak nie wyjdzie z domówCzytaj dalej

Natura jest prześliczna i urocza

Polskie nadleśnictwa bardzo aktywnie działają w internecie i w mediach społecznościowych. Pełno tam nagrań dzikiej przyrody, które cieszą się ogromną popularnością. Szczególnym uznaniem cieszą się w dobie pandemii, gdy turystyka została ograniczona do minimum, a tysiące ludzi zostało zamkniętych w domach.

Od tygodnia w internecie króluje kolejny film prezentujący polską, przepiękną naturę. Facebookowy profil Nadleśnictwo Piwniczna. Lasy Państwowe zamieścił nagranie bobra, oddającego się porannej toalecie. Nie da się zaprzeczyć, jest przeuroczy.

- Świetnie uchwycona toaleta bobra nad rzeką Poprad. Autorce gratulujemy i dziękujemy za przesłanie nagrania - czytamy w opisie.

Dzisiaj grzeje: 1. Ceny w Zakopanem to gruba przesada? Jak uważacie, oskubują turystów?
2. Wielka jedenastka. Ranking największych sieci sprzedaży w Polsce 2019

Wpis odbił się głośnym echem w polskim internecie. Zebrał ponad 20 tys. reakcji oraz tysiąc komentarzy. Podano go dalej blisko 6 tys. razy, a wszyscy internauci są zgodni - natura jest przepiękna w każdym calu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Synoptycy ostrzegają, lepiej przełożyć plany na weekend. Już jutro pogoda rozczaruje wielu Polaków
  2. Właścicielka umarła, a nowy opiekun wyrzucił go z domu. Co stanie się z kotem?
  3. Milionom ludzi zagraża nie tylko koronawirus. Żywioł uderzy w środę za granicą
  4. Dziecko z Polski zaginęło 26 lat temu. Właśnie odnalazła się na drugim końcu świata?
  5. 97 milionów ludzi i żadnego zgonu. Nikt inny nie poradził sobie z epidemią tak jak oni
  6. Robert Lewandowski opowiedział o swoim najtrudniejszym momencie. To było niedawno, nikt nawet nie wiedział

Źródło: Facebook

Następny artykuł