natura stażfacebook.com/projectbiodiversitycv

Niezwykły projekt stażowy. Masz szansę pomóc zagrożonym gatunkom w prawdziwym raju

Natura i pomoc zagrożonym zwierzętom. Brzmi jak idealne połączenie? Już teraz masz szanse na udział w wyjątkowym projekcie stażowym, organizowanym w przepięknym miejscu na Ziemi.

Natura oferuje nam naprawdę wiele. Możemy wypoczywać, spędzać aktywnie czas, ale także pracować na jej łonie. I właśnie z tą ostatnią formą mamy do czynienia podczas udziału w wyjątkowym projekcie stażowym.

Co najmniej 5 osób nie żyje, trwa akcja ratownicza. Potężna lawina porwała minibus za granicąCo najmniej 5 osób nie żyje, trwa akcja ratownicza. Potężna lawina porwała minibus za granicąCzytaj dalej

Jeśli masz więcej niż 20 lat, posiadasz doskonałą kondycję fizyczną, jesteś zmotywowany i skrupulatny, a także masz już pewne doświadczenie w pracy jako wolontariusz, ta oferta jest skierowania do ciebie. Project Biodiversity oferuje wyjazd na staż na odległe Wyspy Zielonego Przylądka, podczas którego będziesz odpowiedzialny za pomoc przy ochronie żółwi morskich.

Praca i natura. Zadania stażystów

Do zadań stażystów należeć będzie tropienie, identyfikacja oraz oznaczanie żółwi, a także zbieranie informacji na ich temat. Dodatkowe stażyści będą odpowiedzialni za przenoszenie do gniazd zagrożonych osobników.

- To propozycja idealna dla osób, które planują rozwijać się w dziedzinie biologii, ochrony przyrody lub pokrewnych. I są zainteresowane zdobyciem praktycznego doświadczenia w terenie - czytamy na stronie organizatora stażu.

Organizatorzy zapewniają uczestnikom zakwaterowanie i wyżywienie w trakcie dni pracy. Dużym bonusem jest także stypendium w wysokości 100 euro miesięcznie, które można przeznaczyć na własne potrzeby.

Zgłoszenia można wysyłać do końca lutego przez stronę internetową www.projectbiodiversity.org/join-our-team.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mama włożyła najmłodsza córeczkę do piekarnika i włączyła go. Do sieci wyciekły zdjęcia
  2. Eksperci ostrzegają. Popularny olej może powodować zmiany w mózgu
  3. Lokalne władze biją na alarm. Wprowadzono ostrzeżenia pomarańczowego stopnia za granicą
  4. Kolejny kraj podjął decyzję. Na jego teren nie wpuszczą żadnego turysty, który był w Chinach
  5. 13 dzieci nie żyje, 40 jest rannych. W zagranicznej szkole doszło do tragedii
  6. Minister zdrowia ujawnia kto w Polsce zachoruje na koronawirusa. Niepokojące słowa

źródło: turystyka.wp.pl

Następny artykuł