namiot pomysł na kempingFot. Pixbay.com/Brahmsee

Nocowaliście kiedyś pod namiotem?

Namiot podczas biwaku jest niezbędnym elementem wyposażenia. Dla wielu turystów noc w nim jest genialnym sposobem na spędzenie urlopu. Kemping z przyjaciółmi oraz bliskimi, na łonie natury, to genialny pomysł na wakacje.

Namiot, karimata, śpiwór i ognisko - dla wielu to przepis na idealne wakacje. Wielu Polaków, zwłaszcza w czasie trwającej pandemii, decyduje się na wypad na łono natury. Kempingi oraz pola namiotowe przezywają prawdziwe oblężenie. Wiele jest również osób, które każdego roku wybierają się nad przepiękne jeziora czy inne zalewy i tam wypoczywają z daleka od miast i tłumów ludzi, ciesząc się spokojem.

Porażające informacje wyszły na jaw. Media odkryły, co zrobił Łukasz Szumowski. Nic nie da się ukryćPorażające informacje wyszły na jaw. Media odkryły, co zrobił Łukasz Szumowski. Nic nie da się ukryćCzytaj dalej

Bez wątpienia takie wyjazdy, szczególnie w gronie najbliższych, mają swój urok. Spędzenie wieczora przy ognisku to prawdziwa przyjemność. A kto z Was nocował pod namiotem i to uwielbia? Zapraszamy do dzielenia się wspomnieniami i pięknymi miejscówkami na takie biwaki w komentarzach pod postem na Facebooku.

Następny artykuł