nagranie policja prosiFot. Policja

Policja pilnie prosi o pomoc, ujawniła nagranie z monitoringu. Całe Tatry drżą z obaw

Nagranie z monitoringu oraz apel policji pojawiły się już w sieci w związku z dramatyczną sytuacją w Tatrach. Służby pilnie proszą o pomoc każdego, kto ma jakiekolwiek informacje mogące wnieść coś do śledztwa. Szanse na szczęśliwe zakończenie sprawy maleją z każdym dniem. Znamy już nowe ustalenia zakopiańskich funkcjonariuszy.

Nagranie, które trafiło do sieci, rzuca nowe światło na sprawę prowadzoną przez policję w Tatrach. Funkcjonariusze pilnie proszą o pomoc każdego, kto może wnieść do śledztwa więcej informacji. Chodzi o zaginięcie turystyki. Szczegóły tej sprawy przekazała zakopiańska policja. Poszukiwania trwają coraz dłużej, co zmniejsza szanse na znalezienie zaginionej.

Znaleźli porzuconą na drodze kobietę. Sprawdzili jej dokumenty i zamarli, zagraniczny kraj w żałobieZnaleźli porzuconą na drodze kobietę. Sprawdzili jej dokumenty i zamarli, zagraniczny kraj w żałobieCzytaj dalej

Policja opublikowała nagranie i przedstawiła nowe ustalenia w sprawie zaginięcia turystki. 40-letnia kobieta wyszła z pensjonatu, w którym przebywała i już nie wróciła. Czynności poszukiwawcze rozpoczęto już ponad tydzień temu. Niestety funkcjonariusze wciąż nie ustalili miejsca, w którym może przebywać zaginiona. Do tej dramatycznej sytuacji doszło w polskich Tatrach.

Policja opublikowała nagranie, na którym widać zaginioną turystkę

Nagranie udostępnione przez policję pochodzi ze schroniska na Hali Gąsienicowej, gdzie była zaginiona. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez serwis RMF24, jak dotąd ustalono jedynie, że turystka opuściła pensjonat w Zakopanem w niedzielę 20 września około 8:00. Dzięki nagraniom z monitoringu funkcjonariusze mają teraz więcej poszlak, co przekazała zakopiańska policja.

- Z nagrań monitoringu wynika, że w niedzielę 20.09 ok. godziny 11:30 wyszła ze schroniska Murowaniec i ruszyła w kierunku rozwidlenia szlaków Czarny Staw/Kasprowy Wierch/Kuźnice. Na zdjęciach widać panią Joannę w momencie wyjścia ze schroniska oraz zdjęcie poglądowe z sierpnia 2020. Prosimy o prześledzenie swoich zdjęć z tego dnia. Może ktoś znajdzie na nich zaginioną. Dzięki takim informacjom moglibyśmy zawęzić rejon poszukiwań - komunikat zakopiańskiej policji cytuje RMF24.

Nagranie pojawiło się dopiero niedawno, jednak poszukiwania turystyki trwają już ponad tydzień. Zaginiona to Joanna Felczak, 40-letnia kobieta z Warszawy. W akcję poszukiwawczą zaangażowano dziesiątki osób - w tym ratownicy TOPR, którzy prowadzili czynności poszukiwawcze z wykorzystaniem psów tropiących. Ratownicy korzystają też ze śmigłowca. Śledztwo prowadzi także policja oraz straż pożarna.

Dzisiaj grzeje: 1. Media informują, Dorota Gardias ma koronawirusa, jej stan jest poważny. Zwiedziła całą Polskę, do zakażenia doszło w najmniej spodziewanym miejscu
2. ING Bank wprowadza pilne zmiany. Klienci muszą być przygotowani już dziś
3. Już nie ma odwrotu. Rząd wydał dziś rozporządzenie, ogromny cios dla turystyki

Każdego, kto widział zaginioną, służby proszą o pilny kontakt. Niestety nie wiadomo, dokąd poszła Joanna Felczak ani co się z nią stało. W innym z naszych artykułów pisaliśmy również o dramatycznych scenach w górach.

Turystka zaginęła
źródło: Policja

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jamnik płakał długimi godzinami. Jego najlepszy przyjaciel był w strasznych opałach, tak bardzo chciał mu pomóc
  2. Mieszkańcy USA przecierają oczy ze zdumienia. Jest wielkości dłoni i spadło z nieba
  3. Fani nie mogą się oderwać od wakacyjnego zdjęcia córki Małysza. Pokazała szczegół, o którym nawet nie myśleli
  4. Robert Makłowicz zasłynął dzięki podróżom, nagle zniknął. Wyszło na jaw, czym się dziś zajmuje
  5. Zbliża się premiera prawdziwego hitu na Netflixie. Każdy amator podróży musi go obejrzeć
  6. Owczarek zbliżył się do malutkiego dziecka. Nikt nie przewidział, co stanie się sekundę później

Źródło: RMF24

Następny artykuł