Nagranie z Rys dowodem na "oblężenie" gór.Fot. Facebook.com/Photo Dream/Konrad Przebindowski

Niewyobrażalne sceny w Tatrach. Nagranie odbiera mowę

Nagranie z polskich gór jest ostatecznym dowodem na tegoroczny trend, który nie wróży dobrze zapominalskich turystom. Doniesienia z Rys faktycznie robią wrażenie i dają do myślenia tegorocznym taternikom.

Nagranie ze szlaku na Rysy dowodzi, że w tym sezonie Polacy wyjątkowo chętnie stawiają na polskie góry. Według doniesień turystów z facebookowej grupy Tatromaniacy należy się naprawdę pospieszyć i wyjść na szlak wcześniej. W innym wypadku tegoroczni urlopowicze mogą spotkać się z niemałą niespodzianką.

Tragiczna wiadomość z Polski. 6 osób nie żyjeTragiczna wiadomość z Polski. 6 osób nie żyjeCzytaj dalej

Nagranie ostatecznym dowodem na “przejęcie” Tatr

Głośne nagranie pojawiło się m.in. na facebookowej grupie Tatromaniacy i oficjalnym profilu Photo Dream Konrada Przebindowskiego, który publikuje zdjęcia i filmy ze swoich podróży. Tym razem uwiecznił niecodzienny widok z doliny Żabia Mięguszlowicka. Okazuje się, że słynny szlak jest dosłownie “przejmowany” przez urlopowiczów, a kolejki można by porównać do tych z wrocławskiego zoo.

Nagranie Konrada Przebindowskiego zostało wykonane 28 lipca i przedstawia całą kolejkę taterników, którzy tworzą swoisty łańcuch okalający szlak z doliny. Wielu turystów zrezygnowało z ciągłego stania za innymi taternikami i na jakiś czas spoczęło na skałach, aby przeczekać największe “korki” na stromym wejściu. Publikując niecodzienną scenę, sam autor ma dla potencjalnych urlopowiczów pewną radę.

Nagranie fotografa przestrogą dla spóźnialskich

Według relacji Przebindowskiego, kolejki na Rysy powinny być przestrogą dla turystów, którzy w ostatniej chwili zdecydują się na wędrówkę w góry. Nagranie nie pozostawia złudzeń, że aby cieszyć się tatrzańskim krajobrazem bez nerwowego zerkania przez ramię, należy wyjść ze schroniska wcześniej. W innym wypadku tegoroczni urlopowicze mogą podzielić los turystów z lutego.

Dzisiaj grzeje: 1. Sytuacja jest bardzo zła, zmarło 6 osób, ofiar może być więcej. RCB właśnie przekazało wiadomość
2. Wojciech był nad polskim morzem. "Miejmy szczęście, by zdążyć się pożegnać z bliskimi"

3. Wypłacając pieniądze z bankomatu możesz się mocno zdziwić. Czekają duże zmiany przy wypłatach

3. Zwykłe 500 plus nie jako pieniądze, ale jako bon? Wicepremier: to droga, którą chcemy podążać

- Ten film powinien dać do myślenia wszystkim, którzy wybierają się w góry na spontan i zbyt późno. Wstaliśmy z przyjaciółmi o 3:50. Dlatego do łańcuchów nie staliśmy w ogóle, a byliśmy tam między 7-8 rano. Film z naszego zejścia, kilkaset osób w kolejce o godzinie 12:00 - apeluje pod swoim nagraniem Konrad Przebindowski.

Jeżeli chcielibyście podzielić się historią ze swoich wakacji, rachunkiem z turystycznego miejsca, bulwersującą lub interesującą sytuacją, która Was spotkała lub której byliście świadkami podczas urlopu, zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres: redakcja@turysci.pl.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Europa znowu się zamyka. Kolejne kraje wprowadzają obostrzenia
  2. Justyna Żyła została zapytana o to, czy planuje mieć jeszcze dzieci. Piotr będzie zszokowany, gdy usłyszy jej słowa (WIDEO)
  3. Ruszają masowe "kontrole", zapukają do milionów Polaków. Jeśli się nie zgodzisz, słono zapłacisz
  4. Strażnicy poprosili na polskim lotnisku turystów o dokumenty. Zaniemówili, gdy odkryli, co się dzieje
  5. Nie żyje młoda europejska gwiazda. Beztroska podróż zakończyła się dramatem
  6. Były nad wodą z dziećmi. Wezwano policję, skandal przechodzi ludzkie pojęcie
  7. Odebrany interwencyjnie labrador zmienił się nie do poznania. Wcześniej był głodzony, mieszkał w piwnicy

Źródło: Tatromaniacy/ Photo Dream

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł