Fot. twitter.com/Denise Maerker/ screen

Weszli do kanalizacji i stanęli jak wryci. Zamiast uciekać, wszystko nagrali

Nagranie z przerażającym stworem obiegło światowe media. Przez długi czas był ukryty pod powierzchnią ziemi, wyciągnięto go z kanalizacji przy okazji sprzątania po burzy. Nikt się nie spodziewał takiego widoku.

Nagranie z Meksyku może przerazić osoby, które nie rozpoznały ogromnego stwora. Zaskakującego odkrycia dokonano w czasie czyszczenia kanalizacji po przejściu ulewnych deszczy. Robotnicy zeszli pod poziom ulicy i nie mogli uwierzyć własnym oczom. W środku ukazał im się gigantyczny szczur, który utknął w stercie śmieci. Postanowili wyciągnąć go na powierzchnię.

Druzgoczące doniesienia, konieczna ewakuacja wieży Eiffla. Na miejscu służby, ogromne zagrożenie dla tysięcy osóbDruzgoczące doniesienia, konieczna ewakuacja wieży Eiffla. Na miejscu służby, ogromne zagrożenie dla tysięcy osóbCzytaj dalej

Nagranie szybko obiegło media

Gdy stwór znalazł się na ulicy, odkryto, że nie jest przerośniętym gryzoniem, lecz rekwizytem na Halloween. Przerażająca dekoracja musiała przez przypadek trafić do kanałów ściekowych w czasie innej burzy, gdy ulice spływały wodą. Nagromadziło się w nich wiele różnych przedmiotów, lecz to szczur wywołał ogromne poruszenie.

Rekwizyt został opłukany wodą z hydrantu i pokazał swoje oblicze. Przechodnie zatrzymywali się obok, by przyjrzeć się gryzoniowi. Nie tylko jego rozmiary są przerażające, ale też wyraz pyska. Osoba, która go zrobiła, musiała się bardzo napracować, by uzyskać efekt rozwścieczonej i krwiożerczej bestii.

Dzisiaj grzeje: 1. Dantejskie sceny w Krakowie. Mieszkańcy są przerażeni
2. Słowa Katarzyny Cichopek w "Pytanie na śniadanie" oburzyły wielu widzów. Wreszcie przerwała milczenie
3. Wszystko potwierdzone, Andrzej Duda opuszcza Polskę. Wiemy, czym się zajmie i gdzie będzie

W sieci pojawiły się nagrania i zdjęcia, wykonane przez ciekawskich mieszkańców. Jedno z nich możemy zobaczyć na profilu użytkownika Denise Maerker na Twitterze. Widać wyraźnie, że gryzoń ma wysokość dorosłego mężczyzny, lecz jest o wiele grubszy. Gigantyczny szczur zamieszkujący kanalizację przez kilka miesięcy został wywieziony i słuch po nim zaginął.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Niesamowite nagranie trafiło do sieci. Pod balkonem kobiety zamieszkało stadko dzikich zwierząt
  2. Najniebezpieczniejsze miejsce na Ziemi? Promieniowanie nawet 1000-krotnie większe niż w Czarnobylu
  3. Horror na pokładzie samolotu Ryanair. Jest ofiara, pasażerowie zapamiętają do końca życia
  4. Niedawno byli w Indiach, teraz zatrudnią Tomasza Komendę. Wiadomo, co będzie robił
  5. Klamka zapadła. Na granicy z Polską postawią mur, powód nie wszystkim się spodoba
  6. Dziecko przebrane za lwiątko stanęło przed szybą w ZOO. Rodzice sprawdzali, czy zwierzaki dadzą się nabrać

Źródło: TVP Info

Następny artykuł