nagranie z hotelowego monitoringufot. facebook.com/ Hotel Kopieniec Fizjo-Med SPA

Monitoring hotelu pod Tatrami wszystko uchwycił. Nocą poczuli się zbyt swobodnie

Nagranie z hotelowego monitoringu pokazało, co się dzieje w tym miejscu pod osłoną nocy. Wyjątkowi goście, którzy w późnych godzinach zjawili się w okolicy zachowywali się nad wyraz swobodnie. Trzeba przyznać, że film robi wrażenie.

Nagranie, które na swoim Facebooku zamieścił tatrzański hotel, bardzo szybko stało się hitem sieci. Widać na nim trójkę wyjątkowych gości, którzy pod osłoną nocy zakradli się na teren hotelu. Jak widać na filmie, nie czuli się w ogóle skrępowani obecnością kamer.

Premier wydał oświadczenie, wracają restrykcje dot. pubów i restauracji. Porażające informacje z zagranicyPremier wydał oświadczenie, wracają restrykcje dot. pubów i restauracji. Porażające informacje z zagranicyCzytaj dalej

Nagranie z hotelowego monitoringu hitem sieci

Film pochodzi z fanpage'a Hotelu Kopieniec Fizjo-Med SPA w Murzasichlem. Nietypowa sytuacja nagrała się na kamerach monitoringu zamontowanych przed ośrodkiem. Na nagraniach widać rodzinę niedźwiedzi, która beztrosko przechadza się po terenie hotelu.

- Na co dzień zapewniamy naszym Gościom najlepsze widoki na Tatry. Tym razem pokażemy Wam co dzieje się w Hotelu Kopieniec Fizjo-Med SPA i Restauracji Krajobrazy pod osłoną nocy.
Nie od dziś wiadomo, że jesteśmy obiektem bliskim naturze, dlatego czasami odwiedzają nas niespodziewani goście. Pochawlcie się w komentarzach, czy widzieliście kiedyś, lub czy chcielibyście zobaczyć niedźwiedzia na żywo? - czytamy na fanpage'u hotelu.

Dzisiaj grzeje: 1. Awaryjne lądowanie nie powiodło się, wszyscy nie żyją. Tragedia za granicą
2. Prowadzący "Pytanie na śniadanie" natychmiast wyrzucony z pracy. Skomentował, co myśli, nikt się nie spodziewał słów tego typu
3. Niebezpieczny element oderwał się od samolotu i spadł na polskie miasto. Mieszkańcy w strachu

Należy pamiętać jednak, że chociaż te zwierzęta są bardzo urocze na nagraniach, w rzeczywistości mogą być groźne dla człowieka. Przy bliskim spotkaniu z niedźwiedziem należy przede wszystkim zachować spokój. Nie jest to pierwszy raz, gdy kamery monitoringu uchwyciły niedźwiedzia w Polsce.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kupił fermę i przeprowadził się na nią z żoną i córeczkami. Właściciel zginął od 7 strzałów, rusza proces
  2. Ciała niebieskie w Układzie Słonecznym, na których może istnieć życie
  3. Tata zrobił córeczce zdjęcie na łódce. Dopiero później zobaczył piorunujący szczegół, włosy stają dęba
  4. Skandal w turystycznym mieście na zachodzie Polski. Ręce opadają. Jest nagranie
  5. Leciała samolotem i nagle poczuła silny ból. Na pokładzie rozpoczęła się akcja. Finału nikt się nie spodziewał
  6. Ustawiali kamery w lasach, aby nagrać dzikie zwierzęta. Nie spodziewali się

Źródło: RMF24

Następny artykuł