nagranie z lotniskaFot. twitter.com/ The Sun / screen

Turyści uciekali przerażeni. Nagranie z lotniska, którego nie da się wyrzucić z pamięci

Nagranie z jednego z lotnisk zszokowało internautów. Na pasażerów czekało śmiertelne niebezpieczeństwo, o czym zorientowali się w ostatniej chwili. W jednej chwili wszyscy zerwali się do ucieczki, nieliczni mieli odwagę to nagrać.lot

Nagranie, które wzbudziło wiele emocji, pochodzi z filipińskiego lotniska. W miejscu, gdzie pasażerowie oczekiwali na lot, pojawił się wąż. Dostrzegł go jeden z mężczyzn i od razu wszczął alarm. Wszyscy zerwali sie na nogi i w popłochu uciekali jak najdalej od krzeseł, pod którymi ukrywał się gad. Widać, że był agresywny i mógł zaatakować w każdej chwili.

Polsat alarmuje, zacznie się w czwartek. Wyglądają jak śmieci, pod żadnym pozorem nie dotykajPolsat alarmuje, zacznie się w czwartek. Wyglądają jak śmieci, pod żadnym pozorem nie dotykajCzytaj dalej

Nagranie zainteresowało internautów

Jak podaje portal O2, wąż skakał na różne przedmioty i nieustannie syczał. Szybko przesuwał się do przodu strasząc napotkanych ludzi. Konieczna była interwencja specjalistów od łapania tego typu stworzeń, by nikomu nie stała się krzywda. Nieoficjalne informacje podają, że w końcu na miejsce dotarli pracownicy pobliskiego zoo i ujęli siejącego zgrozę gada.

Trwa dochodzenie w sprawie ustalenia przyczyny pojawienia się węża na lotnisku Daniela Z. Romualdeza w Taclobanie. Na razie nie wiadomo skąd przyszedł, ani jakiego był gatunku. Bez względu na to, czy był jadowity, czy nie, stwarzał zagrożenie dla podróżnych. W porcie lotniczym żadne zwierzę nie może się pojawić bez powodu.

Dzisiaj grzeje: 1. Trwa walka o życie. Dramatyczna wiadomość z Polski, nastolatek nie miał szans zdążyć przed pociągiem
2. Kuriozalna wpadka w "Klanie". Jakim cudem nikt nie zauważył błędu przed emisją?
3. Podano możliwy termin ostatecznego pożegnania z maseczkami w przestrzeni publicznej. Wielu się załamie

Nagranie zostało udostępnione przez "The Sun" na Twitterze, gdzie internauci podzielili się swoimi wrażeniami. Zwrócili uwagę na to, że część osób śmiała się z ucieczki innych.

- Śmiali się, bo poczuli się bezpiecznie. Ciekawe, czy tak samo reagowaliby, gdyby wąż pełzał pod ich krzesłem - zastanawia się jeden z użytkowników Twittera.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Owca zabalowała u weterynarza. Przekomiczne wygibasy zwierzaka sprawiają, że aż samemu chce się tańczyć
  2. Groźny wyciek z chińskiej fabryki. Kilka tysięcy zarażonych
  3. Wydały się szczegóły ślubu Kossakowskiego i Wojciechowskiej. Fani przecierają oczy ze zdumienia
  4. Zrobili sobie zdjęcie na granicy Polski. Nie przewidzieli konsekwencji, będą żałować do końca życia
  5. Nie mieści się w głowie, co wyrabiał Polak we Francji. Nagranie tylko dla osób o mocnych nerwach
  6. Przygarnęła 1-dniowego kotka. Niewiarygodne, jego wygląd przypomina zupełnie inne zwierzątko

Źródło: O2

Następny artykuł