Nagranie ciosem dla PKP.Fot. Twitter.com/Łukasz Filipczak

Okropny filmik z PKP. Pan Łukasz nie mógł się powstrzymać, wszystko wrzucił do sieci, skandal

Nagranie, które udostępnił pan Łukasz, może być mocnym ciosem dla państwowego przewoźnika. Podczas podróży, pasażer zauważył, że pewien bardzo istotny element infrastruktury pociągu jest co najmniej do wymiany.

Nagranie pana Łukasz przedstawia najmniej atrakcyjny wariant podstawowego wyposażenia składu PKP. Kiedy pasażer chciał skorzystać z na pozór nowoczesnej instalacji, jego oczom ukazał się widok, który może skutecznie zniechęcić do podróżowania z państwowym przewoźnikiem.

Okropne wieści z południa Polski. Musieli działać bardzo szybko. Liczyła się każda minutaOkropne wieści z południa Polski. Musieli działać bardzo szybko. Liczyła się każda minutaCzytaj dalej

Nagranie początkiem skandalu w PKP?

Jak podaje redakcja Gazety.pl, dzisiaj (sobota, 19 września) pan Łukasz podróżował składem PKP Intercity, który kursuje do Zielonej Góry. W pewnym momencie pasażer postanowił skorzystać z jednego z najbardziej podstawowych udogodnień składu. Kiedy zobaczył “efekty” instalacji, postanowił udostępnić nagranie na swoim Twitterze. Sprawa może zniechęcić do podróży z PKP, podobnie, jak ostatnio głośna linia do Trójmiasta.

- Hej PKP Intercity, fajną macie wodę do mycia rąk w IC 27101 Czartoryski do Zielonej Góry. Jadę tym teraz - skomentował swoje nagranie pan Łukasz na co dzień pracujący jako specjalista ds. badań i analiz ZTM w Warszawie.

Pasażer chciał skorzystać z kranu. Nagranie z zaskakującym finałem

Pan Łukasz wcisnął na pozór bardzo nowocześnie wyglądający panel do odkręcenia wody, jednak z kranu - co dokładnie przedstawia nagranie - wypływa brązowy strumień. Internauci natychmiast zareagowali na doniesienia pracownika stołecznego ZTM. Jak zaznacza Gazeta.pl, niektórzy porównywali łazienki PKP z nalewakiem do soków jabłkowych, a inni - do piwa. Na nagranie zareagowała również sama spółka.

Dzisiaj grzeje: 1. TVN przekazał wstrząsające informacje. Dramat turystów na Bałtyku, ewakuowano 280 osób
2. Prowadząca "Pytanie na śniadanie" ujawniła pewne szczegóły programu. Czy może ponieść konsekwencje?
3. Pani Magda szła do Morskiego Oka i nie mogła uwierzyć. Od razu wyciągnęła telefon

- Przykro nam z powodu niedogodności, sprawa została skierowana do wyjaśnienia do odpowiedniego działu merytorycznego - skomentowali nagranie pana Łukasza przedstawiciele PKP, cytowani przez Gazetę.pl.

Jeżeli chcielibyście podzielić się historią ze swoich wakacji, rachunkiem z turystycznego miejsca, bulwersującą lub interesującą sytuacją, która Was spotkała lub której byliście świadkami podczas urlopu, zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres: redakcja@turysci.pl.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Krowa tonęła we łzach. Myślała, że jedzie na rzeź, niespodziewanie kierowca ciężarówki obrał inny kurs
  2. Znalazł gigantyczne gniazdo szerszeni i osłupiał. Dziesiątki tysięcy agresywnych owadów w budynku [wideo]
  3. Właśnie wydano ostrzeżenie dla części Polaków. Zacznie się już jutro, złe wieści dla urlopowiczów
  4. Potężne zagrożenie w części Polski. IMGW bije na alarm
  5. Byliście w Błędnych Skałach? Niesamowite miejsce
  6. Porażające wieści ze świata. Uprowadzili krokodyla i zażądali okupu, powody zaskakują

Źródło: Gazeta.pl

Następny artykuł