nagranie z lasuFot. facebook.com/ Nadleśnictwo Baligród, Lasy Państwowe

Fotopułapka złapała polskiego turystę. Robił wszystko tuż przed kamerą, wrzucili film do internetu

Nagranie z leśnej fotopułapki czasem może być dowodem na popełnienie przestępstwa. Tym razem jednak sytuacja nie wymagała interwencji, ale była niezwykle zabawna. Leśnicy podzielili się nagraniem, które szybko obiegło media społecznościowe.

Nagranie udostępnione przez Nadleśnictwo Baligród rozbawiło tysiące internautów. Tym razem oko kamery nie uchwyciło niedźwiedzia czy watahy wilków, lecz turystę - fotografa. Jego zachowanie nie zagraża środowisku, chociaż na początku wygląda niepokojąco. Leśnicy z Bieszczad nie mogli się powstrzymać i pokazali swojego kolegę.

Tragiczna wiadomość. Tatry w żałobie, nie żyje legendaTragiczna wiadomość. Tatry w żałobie, nie żyje legendaCzytaj dalej

Nagranie stało się hitem

Mężczyzna uchwycony przez fotopułapkę dobrze wie, gdzie się ona znajduje. Na początku dziwnym krokiem przechodzi z jednej strony na drugą, jakby badając scenę. Potem patrzy prosto w kamerę i rozpoczyna swoje show. Już po chwili widać, że postanowił zatańczyć "macarenę" dla leśniczych, którą zakończył salutem. Przez cały czas jego twarz jest ukryta pod wielką maską.

- Czasem fotopułapka uchwyci radosnego turystę radośnie pląsającego w gęstym lesie. Jako, że to nasz znajomy to udostępniamy z przestrogą dla innych. Nie bójcie się tańczących fotografów. Pozdrawiamy! Macarena ? - napisali pod nagraniem na Facebooku pracownicy Nadleśnictwa Baligród.

Dzisiaj grzeje: 1. Nowy zakaz od północy. TVN podał szczegóły
2. Uwielbiana aktorka znika z TVP na dłużej, nikt nawet nie przypuszczał. Co się stało?

Fani Nadleśnictwa Baligród są zachwyceni nagraniem. "Najdziksze zwierzę do tej pory udostępnione przez Was Genialne, pozdrowienia dla fotografa za mega dystans do siebie i poczucie humoru!" napisała pani Ania. "To jest absolutnie najlepsze nagranie z fotopułapek jakie opublikowaliście" skomentowała inna internautka. Do tej pory nagranie zostało udostępnione prawie 220 tys. razy. Innym ciekawym nagraniem podzielili się Rosjanie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mężczyzna obudził się i prawie dostał zawału. Sytuacja powtarzała się codziennie, w końcu nie miał wyboru
  2. Dlaczego miód się nie psuje? Wyjaśniamy
  3. Doszło do dwóch wybuchów w nad polskim morzem. Co się dzieje?
  4. Fotopułapka złapała polskiego turystę. Robił wszystko tuż przed kamerą, wrzucili film do internetu
  5. Kupujesz ryby na obiad? Jeden gatunek omijaj szerokim łukiem, jest popularny wśród turystów nad morzem
  6. Szlachetny gest 9-letniego chłopca. Rozbił skarbonkę by ratować kotkę z wypadku, wielkie brawa

Źródło: Facebook

Następny artykuł