nagranie z plaży dzikFot. twitter.com/@ABC News

Szalona akcja na plaży nad Bałtykiem. Wybiegł z wody, taranował turystę i pomknął dalej

Nagranie z nadbałtyckiej plaży robi furorę w sieci. Nikt nie spodziewał się takiej sytuacji, a zwłaszcza w środku sezonu, przy tłumie turystów. Jeden z plażowiczów stał się celem ataku rozjuszonego zwierzęcia.

Nagranie z plaży w niemieckim kurorcie Schoenhagen w kraju związkowym Szlezwik-Holsztyn podbiło serca internautów. Na plaży pełnej ludzi leniwa atmosfera w jednej chwili zamieniła się w ogromne zamieszanie. Wszystko za sprawą dzikiego zwierzęcia, które płynęło w kierunku brzegu. Od razu było wiadomo, że będą z tego kłopoty.

Zmieniają warunki wjazdu dla Polaków. Kolejny kraj podjął decyzję w środku wakacjiZmieniają warunki wjazdu dla Polaków. Kolejny kraj podjął decyzję w środku wakacjiCzytaj dalej

Nagranie ukazuje ukryty talent dzików

Jeszcze zanim turyści ujrzeli dzika, z wody wyraźnie wystawał ryjek, a wraz z nim ostre kły. To, co mogło zaskoczyć, to prędkość, z jaką pływają te zwierzęta. Dzicy kuzyni świń są świetnymi pływakami, co udowodnili m.in. w Azji, przepływając Cieśninę Malakka pomiędzy Indonezją a Malezją w ubiegłym roku.

Dzik w kurorcie Schoenhagen nie zamierzał pokojowo opuścić plaży. Gdy tylko dopłynął do brzegu, szybko wyskoczył z wody i ruszył w kierunku mężczyzny, który już na niego czekał. Uzbrojony w łopatę osłonił się nią, po czym odepchnął rozjuszone zwierzę. Dzik w podskokach ruszył w kierunku wyjścia z plaży, zostawiając w spokoju pozostałych plażowiczów.

Dzisiaj grzeje: 1. Polska gwiazda zdradziła, ile zapłaciła za wczasy. Nie zostawiła na Chałupach suchej nitki
2. Kupisz 4, Biedronka dołoży drugi raz tyle. Akcja trwa tylko dzisiaj

Jak podają zagraniczne media, nikomu nic się nie stało. Do zdarzenia doszło w sobotę, jednak oficjalna informacja pojawiła się dopiero w środę. To nie pierwszy raz, gdy dziki w Niemczech pojawiły się na plaży w tłumie turystów. W ubiegłym tygodniu w Berlinie sensację wywołał nagi mężczyzna ścigający zwierzę, które ukradło jego torbę z laptopem. Sprzęt udało się odzyskać.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gdy dowiedzieliśmy się, czym zajmuje się ojciec Kamila Stocha, osłupieliśmy. Mało osób zna prawdę
  2. Pilna demonstracja w samym centrum Warszawy. Znamy szczegóły Marszu Wolności, na ulice ruszą tłumy
  3. Tysiące zakażonych po jednej modlitwie. Dramatyczne wiadomości ze świata
  4. Hit, wyciekło zdjęcie Macierewicza na wakacjach. Poszalał
  5. Wysłała rodzicom zdjęcie z wakacji. Nie zauważyła jednej rzeczy, ale wstyd
  6. Pieski poznały nowego członka rodziny, czekały na to aż 9 miesięcy. Ich reakcja chwyta za serce

Źródło: Onet

Po przepiękne zdjęcia i ciekawe treści turystyczne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł