nagranie gruzińskiego zespołuFot. youtube.com/Trio Mandili/ screen

Zaśpiewały po Polsku i wygrały wszystko. Film stał się hitem, są genialne

Nagranie piosenki w języku polskim jest dla obcokrajowców ogromnym wyzwaniem. Trzy młode dziewczyny zrobiły to perfekcyjnie, czym podbiły serca internautów. Teraz czekamy na ich koncert w naszym kraju.

Nagranie gruzińskiego zespołu Trio Mandili bardzo spodobało się fanom w Polsce. Trzy młode dziewczyny koncertowały już u nas nie raz, jednak po raz pierwszy spróbowały swoich sił w polskim utworze. Do zaśpiewania piosenki "Lipka" nakłonił je producent zespołu Rościsław Masłowicz. To był strzał w dziesiątkę.

Autobus uderzył w most, dzieci w środku. Dramatyczne wiadomości z zagranicyAutobus uderzył w most, dzieci w środku. Dramatyczne wiadomości z zagranicyCzytaj dalej

Nagranie piosenki po polsku nie było łatwe

Producent chciał przygotować tę piosenkę przed koncertem w Polsce. Zaprezentował ją dziewczynom, które były zachwycone nowoczesnym folkiem. Szybko podjęły decyzję o tym, że nauczą się słów w trudnym języku i zaprezentują swoją wersję utworu.

- One oczywiście nie znają języka polskiego, ale ponieważ ja mówię po ukraińsku, nauczyłem ich polskiej wymowy. Zależało mi na tym, żeby zrozumiały znaczenie piosenki. A ponieważ trochę rozumieją rosyjski, nie było to trudne - opowiedział w rozmowie z Onet Podróże Rościsław Masłowski.

Wideo zamieszczone w serwisie YouTube szybko zostało udostępnione przez fanów. Polska piosenka zespołu Rokiczanka w wykonaniu gruzińskiego zespołu brzmi wspaniale, co odzwierciedlają komentarze internautów. Wiele osób chwali dziewczyny za wspaniałą wymowę i ciepły przekaz, pojawiły sie także zaproszenia do Polski. Wszyscy chcą je usłyszeć na żywo.

Możemy liczyć na kolejny koncert

- Kilkakrotnie występowaliśmy w Polsce i za każdym razem było to po prostu niesamowite! Polacy są bardzo ciepli i przyjaźni. Bardzo lubimy tam być! - powiedział Masłowicz cytowany przez Onet Podróże.

Dzisiaj grzeje: 1. Daniel nie żyje. Dramatyczna wiadomość obiegła Polskę
2. Przepyszny, niepowtarzalny rosół bez włoszczyzny. Zamiast niej dodać należy składniki, które każdy ma w domu

Na razie działalność zespołu możemy śledzić jedynie na portalach społecznościowych, jednak producent już zapowiedział, że po pandemii Polska będzie pierwszym krajem, który odwiedzą. Oprócz nowych teledysków możemy liczyć na wideo związane z podróżami, sztuką czy jedzeniem. Więcej o gruzińskiej kuchni pisaliśmy tutaj.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nagrano rzadkie zwierzę o niespotykanym wyglądzie. Większość ludzi nigdy wcześniej go nie widziała
  2. Otworzył wojskową konserwę z 1900 roku. Zawartość zwaliła go z nóg [wideo]
  3. TVP donosi. Doszło do poważnego wypadku z udziałem polskich służb
  4. Polsat potwierdza. Rząd podjął decyzję. Jesienią Polaków czeka prawdziwa rewolucja
  5. Największa gwiazda Opola trafiła do sądu. Fani nie mogą uwierzyć. O co chodzi?
  6. Gigantyczny dog niemiecki zbliżył się do przerażonego szczeniaczka. Właścicielka nie reagowała

Źródło: Onet

Następny artykuł