nagranie z plażyFot. facebook.com/ Robert Ignaciuk

Pojechał nad polskie morze i nagrał wszystko. "Horror"

Nagranie znad Bałtyku ujawnia prawdę o wakacjach na polskich plażach. Zdjęcia nie ukazywały wszystkiego, teraz nie ma już wątpliwości. To szokujące, jak wygląda wypoczynek Polaków, którzy wybrali wakacje w kraju.

Nagranie z polskiej plaży pokazuje idealnie, jak wygląda sytuacja w miejscowościach turystycznych. Niedawno sensację wzbudziło zdjęcie z Władysławowa, na którym próżno szukać wolnego miejsca pomiędzy parawanami. W tej kwestii wypowiedział się nawet burmistrz miasta, który stwierdził, że sytuacja nie jest aż tak zła, a wszystko sprawdził osobiście na filmach nagranych dronem.

Polscy studenci zaginęli za granicą. Rodzina prosi o pomocPolscy studenci zaginęli za granicą. Rodzina prosi o pomocCzytaj dalej

Turyści mają różne podejście

O sytuacji nad morzem wypowiedziało się wiele osób na łamach Onetu. Pani Krystyna z Poznania, która spędzała urlop w Gdańsku nie uważa, żeby tłum na plaży był wyjątkowo niebezpieczny w kontekście epidemii.

- Siedzenie w tłumie na plaży wydaje mi się bardziej bezpieczne, niż chodzenie w sklepie bez maseczki, a to robią ludzie niezależnie od tego, czy mieszkają nad morzem czy w górach - zauważa. Jej zdaniem na plaży mocno wieje, nie jest to przecież zamknięte pomieszczenie, a bezpośredni kontakt ma się raczej z tymi, z którymi się tam przyszło. - Ryzyko zakażenia się nie jest duże - dodała pani Krystyna w rozmowie z Onetem.

Również na ulicach miast można spotkać tłumy. Maciej Dowbor pokazał na swoim Instagramie, jak wygląda sytuacja w Sopocie na słynnym Monciaku. Turystów aż gęsto, nikt nie ma maseczki, bo przecież nie są obowiązkowe na otwartych przestrzeniach. Niestety w tłumie zawsze isntnieje ryzyko zakażenia.

Dzisiaj grzeje: 1. Rząd zdecydował. Jest zakaz. Przepisy obowiązują od dziś
2. Najbardziej imponujące polskie banknoty okolicznościowe. Nowy banknot z Piłsudskim nawet się nie umywa do reszty?

Nagranie obnaża prawdę

Chociaż w przypadku zdjęć z plaż można mieć wątpliwości, czy obrana perspektywa nie zaburza rzeczywistości, film obnaża prawdę. Szokujące nagranie zamieścił jeden z użytkowników Facebooka. Robert Ignaciuk na kilkunastosekundowym filmiku pokazał to, co kojarzy nam się z wakacjami nad Bałtykiem. Prawdziwe tłumy, przypominające mrówki okupują plażę. Jeden z komentujących podsumował to krótko: "Horror".

Jeżeli chcielibyście podzielić się historią ze swoich wakacji, rachunkiem z turystycznego miejsca, bulwersującą lub interesującą sytuacją, która Was spotkała lub której byliście świadkami podczas urlopu, zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres: redakcja@turysci.pl.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ogromna tragedia w górach. Nie żyje polski sportowiec, miał tylko 27 lat
  2. Niewyobrażalnie przerażające jakich rzeczy dokonywali rodzice z księdzem. "Płakałam i prosiłam, żeby mnie nie krzywdzili"
  3. Tysiące zakażonych po jednej modlitwie. Dramatyczne wiadomości ze świata
  4. Hit, wyciekło zdjęcie Macierewicza na wakacjach. Poszalał
  5. Wysłała rodzicom zdjęcie z wakacji. Nie zauważyła jednej rzeczy, ale wstyd
  6. Zachowanie golden retrievera rozkłada na łopatki. Woda zburzyła jego zamek z piasku

Źródło: Onet

Po przepiękne zdjęcia i ciekawe treści turystyczne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł