Nagranie ciosem dla Międzyzdrojów?Fot. screen/Polsat News

Nagły atak na plaży w Międzyzdrojach. Wyciekło nagranie, co za sceny

Nagranie z popularnego kurortu na Zachodnim Pomorzu pojawiło się już na ustach krajowych mediów. Za sprawą serwisu polsatnews.pl, turyści z całej Polski mogli zobaczyć atak niecodziennych agresorów na czworonożnych przyjezdnych.

Nagranie z Międzyzdrojów obiegło już sieć, jednak pomimo powszechności zjawiska, nadal wywołuje skrajne emocje. Przez moment istniało ryzyko, że napastnicy zaatakują niemowlę. Wszystko to - w centrum kurortu, co pokazał Polsat News.

Wielka ewakuacja w dużym polskim mieście. Życie mieszkańców zagrożone. StraszneWielka ewakuacja w dużym polskim mieście. Życie mieszkańców zagrożone. StraszneCzytaj dalej

Nagranie ciosem wizerunkowym dla regionu?

Jak podają dziennikarze Interii i Polsat News, do zdarzenia doszło w niedzielę (6 września) około godziny 18:00. Nagranie mediom przekazał pan Dariusz z Tarnowskich Gór, który do Międzyzdrojów przyjechał wraz z żoną i dziećmi. Nagle chwilę spokoju nad wodą przerwał wyraźny sygnał ze strony zespołu ratowników. Zbliżało się niebezpieczeństwo pokroju scen z hotelu w Małopolsce.

- Akurat byliśmy na molo, gdy usłyszeliśmy gwizdek ratowników. W pierwszej chwili myślałem, że ktoś się topi, ale nie, oni ostrzegali ludzi przed dzikami - mówił, przekazując nagranie polsatnews.pl pan Dariusz.

“Dzikie” nagranie z Międzyzdrojów

Według relacji Polsat News, najpierw dziki pojawiły się w okolicach kontenerów na śmieci, a następnie miały zaatakować psy turystów. Urlopowicze chcieli ukryć swoich pupili, jednak napastnicy byli szybsi. Jeden z właścicieli podjął się próby ucieczki. Cała scena rozgrywała się kilka kroków od matki z dzieckiem w wózku. Nagranie pan Dariusz podsumował krótko - nic nowego, dziki w miastach pojawiają się regularnie. Materiał można obejrzeć w serwisie polsatnews.pl.

Dzisiaj grzeje: 1. Anna Mucha tym razem przesadziła? Jej wdzięki zasłaniały tylko "kaczuszki"
2. TVN przekazał przykre informacje. Nie żyje ceniony dziennikarz

- Widać było, że jest przerażona. Gdyby dzik zaatakował ludzi, różnie by było. Część z nich nie zdawała sobie sprawy z zagrożenia. Zbliżała się, by zrobić dobre zdjęcia [...] Jest ich sporo. Mamy zdjęcia, jak buszują przy głównej ulicy promenady w Międzyzdrojach - stwierdził pan Dariusz w rozmowie z Polsat News.

Jeżeli chcielibyście podzielić się historią ze swoich wakacji, rachunkiem z turystycznego miejsca, bulwersującą lub interesującą sytuacją, która Was spotkała lub której byliście świadkami podczas urlopu, zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres: redakcja@turysci.pl.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mieszkańcy kamienicy są wstrząśnięci. Sąsiadka wyprowadziła się, ale zostawiła głodne zwierzęta, okropny widok
  2. Testy kliniczne najbardziej zaawansowanej szczepionki na COVID-19 wstrzymane. Wykryto groźne skutki uboczne
  3. Nagły atak na plaży w Międzyzdrojach. Wyciekło nagranie, co za sceny
  4. Skrzynecka wrzuciła zdjęcie z wakacji. Kim jest tajemnicza osoba obok gwiazdy? Kto był z nimi?
  5. TVN pilnie alarmuje. Żywioł uderzy w Polskę, ostrzeżenia 1. stopnia
  6. Mieszkańcy kamienicy są wstrząśnięci. Sąsiadka wyprowadziła się, ale zostawiła głodne zwierzęta, okropny widok

Źródło: Polsat News/ Interia

Następny artykuł