Nagranie z plaży w USAyoutube.com/Mark Clark (screen)

Posypał plażę szczyptą soli. Trudno uwierzyć, co się później stało, niesamowite

Nagranie, które pojawiło się na YouTube, zadziwiło internautów. Niektórzy byli przerażeni. Sytuacja wydarzyła się nad morzem. Mężczyzna poszedł na plażę i wysypał na piasek sól. Chwilę później zaczęły się dziać dziwne rzeczy.

Nagranie z amerykańskiej władzy wywołało skraje emocje wśród internautów z innych części świata. Wszyscy byli jednak zgodni, że to szokujące. Niesamowite, co może się stać, kiedy na plażę wysypie się odrobinę soli.

Danielek nie żyje. Dramatyczna wiadomość obiegła PolskęDanielek nie żyje. Dramatyczna wiadomość obiegła PolskęCzytaj dalej

Nagranie z USA. Dziwne zjawisko na plaży

Na nagraniu widzimy mężczyznę, który znajduje się przy samym brzegu morza. Ma ze sobą pojemnik z solą. W pewnym momencie zaczyna wysypywać ją na mokry piasek. Następnie polewa ją wodą morską. Po kilku sekundach zaczyna się dziać coś niewiarygodnego. Z ziemi wydobyła się pewna istota.

Przypominające patyk stworzenie to nic innego, jak okładniczka. Jest to rodzaj małży, popularny w kuchni w Stanach Zjednoczonych, szczególnie pomiędzy Kalifornią a Alaską. Okładniczkowate małże żyją w słonych morzach znajdujących się w strefie tropikalnej i ciepłych rejonach stref umiarkowanych. Nie występują w strefach polarnych ani w chłodnych wodach. Zagrzebują się płytko w piasku lub mule.

Dzisiaj grzeje: 1. Ryanair wysłał pilny list do Morawieckiego. Są oburzeni, będzie skandal?
2. Uwaga, nowe restrykcje na weselach. Będzie rygorystycznie, wszyscy powinni się przygotować

Okładniczek na plażach co roku poszukuje średnio 250 tysięcy osób. Do ich wydobywania wykorzystuje się zazwyczaj łopatek i specjalnych rurek. Mark Clark pokazał jednak na nagraniu, że jest też inny sposób. Kilka dni temu pisaliśmy o innej zaskakującej historii z USA. Więcej o tym można znaleźć tutaj.

Jeżeli chcielibyście podzielić się historią ze swoich wakacji, rachunkiem z turystycznego miejsca, bulwersującą lub interesującą sytuacją, która Was spotkała lub której byliście świadkami podczas urlopu, zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres: redakcja@turysci.pl.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Podczas wybuchu z domów zniknęły zwierzęta. Nagranie z monitoringu wprawia w osłupienie
  2. Amerykanie testują broń przed którą nie ma obrony. Rosjanie przodują w tej technologii
  3. Weszli na strych w polskiej szkole i zamarli. Widok zapamiętają na zawsze
  4. Co się działo w Karpaczu? Klaudia wysłała nam zdjęcia, przecieramy oczy
  5. Byliście w Skalnym Mieście? Jest bardzo blisko
  6. Zmartwiona suczka podbiegła do obcych ludzi. Błagała o pomoc, chodziło o jej dzieci

Źródło: webniusy.com

Następny artykuł