Nagranie ze sklepu w USAYoutube.com/CBS Los Angeles (screen)

W nagranie trudno uwierzyć. Sklep zrujnowany, to nie człowiek

Nagranie, które trafiło do mediów społecznościowych, jest zdumiewające. Wszystko wydarzyło się w Stanach Zjednoczonych. Sklep został zniszczony, a wszystko zarejestrował monitoring. Jak się jednak okazuje, szkód nie wyrządził człowiek. To inna postać.

Nagranie z monitoringu jednego ze sklepów w Stanach Zjednoczonych jest zadziwiające. W lokalu doszło do zniszczenia, które zarejestrowały kamery. Kiedy sprawdzono, kto to zrobił, wszyscy byli w szoku. Czynu nie dopuścił się człowiek.

Rząd podjął decyzję. Rozporządzenie podpisane. Klamka zapadłaRząd podjął decyzję. Rozporządzenie podpisane. Klamka zapadłaCzytaj dalej

Nagranie, które zadziwia internet

- Po prostu spokojnie dotarliśmy do sklepu. Nawet nie wyobrażałem sobie, co tam znajdziemy - miała powiedzieć dla agencji prasowej Reuters właścicielka sklepu Rubi Nevarez, w którym dokonano zniszczeń. Jak się okazało, zrobił to niedźwiedź. Wszyscy byli w szoku, gdy zobaczyli to na nagraniach z monitoringu.

Jak się jednak okazuje, to nie pierwszy raz, kiedy stworzenie odwiedziło ten lokal. Klienta sklepu w Kings Beach w USA powiedziała, że słyszała już o podobnej sytuacji. Także tamtejsze media donoszą, że niedźwiedź wszedł do tego samego sklepu również 21 sierpnia. Miał wtedy wyjść z paczką chipsów typu tortilla.

Dzisiaj grzeje: 1. Porażająca prawda o kuchenkach gazowych. Mało kto zdaje sobie z tego sprawę
2. Zwołują sztab kryzysowy w kancelarii Morawieckiego. Sytuacja jest fatalna
3. Właśnie rozszerzyli program dotacji. 37 tys. zł dofinansowania z jednym tylko warunkiem

Film został zamieszczony na platformie YouTube na kanale telewizji CBS Los Angeles. Można je zobaczyć niżej. Widać na nim, jak niedźwiedź przeszukuje półki w sklepie. W końcu bierze w pysk jeden z produktów i odwraca się. Jakiś czas temu pisaliśmy o innej historii z niedźwiedziem. Więcej na ten temat tutaj.

Jeżeli chcielibyście podzielić się historią ze swoich wakacji, rachunkiem z turystycznego miejsca, bulwersującą lub interesującą sytuacją, która Was spotkała lub której byliście świadkami podczas urlopu, zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres: redakcja@turysci.pl.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje młody polski piłkarz. Dzięki wzruszającemu gestowi zostanie bohaterem już po śmierci
  2. Michał Wiśniewski walczy z chorobą. Szczere, trudne wyznanie
  3. Ryanair przeszedł sam siebie. Już od dziś
  4. Zakopane w żałobie. Spełnił się czarny scenariusz, aż trudno uwierzyć
  5. Od 2 września zakaz. Już jest rozporządzenie
  6. Owczarek spotkał na swojej drodze dziki. Nie wszystko poszło zgodnie z jego planem

Źródło: Onet

Następny artykuł