nagrania tajemniczy hukFot. Twitter.com/Sandeep Mishra

Usłyszeli huk, wpadli w panikę. Wszystko nagrywali, prawda okazała się niewiarygodna

Nagrania, które pojawiły się w sieci, wywołały falę spekulacji. Słychać na nich tajemniczy huk, który przeraził mieszkańców. Nikt nie wiedział, jaka była jego przyczyna, prawda jednak okazała się zaskakująca.

Nagrania, które opublikowało w ciągu ostatniej doby wielu mieszkańców miasta Bangalore w południowych Indiach, wywołały ogromną dyskusję w internecie. Słychać na nich potężny huk, którego przyczyna bardzo długo pozostawała nieznana. Początkowo spekulowano, że to trzęsienie ziemi, służby jednak szybko zaprzeczyły.

Ostrzeżenia dla większości Polski. 9 województw, mieszkańcy muszą uważaćOstrzeżenia dla większości Polski. 9 województw, mieszkańcy muszą uważaćCzytaj dalej

Zaskakujące nagrania z Indii

Jak przekazuje portal Times Now News, mieszkańcy Bengaluru usłyszeli huk nieznanego pochodzenia, po którym wielu spanikowało. Telefony policji się rozdzwoniły, lecz funkcjonariusze również nie wiedzieli, jaka jest przyczyna hałasu. Indian Express informuje, że skontaktowano się z Siłami Powietrznymi, by zapytać, czy oni nie znają przyczyny zdarzenia, lecz jednostka również zaprzeczyła.

W sprawie głos zabrało również Państwowe Centrum Monitorowania Katastrof Naturalnych w Karnataka, stanowczo zaprzeczając wystąpieniu trzęsienia ziemi, które mogłoby doprowadzić do zdarzenia. Na Twitterze pojawiło się też wiele nagrań, które wywołały lawinę spekulacji o ewentualnych przyczynach. O sprawie zaczęły rozpisywać się międzynarodowe media, aż w końcu Ministerstwo Obrony Indii zdecydowało się wyjawić prawdę.

Dzisiaj grzeje: 1. Zmiany dotyczące urlopów i pracy zdalnej. Tarcza 4.0 nie spodoba się większości Polaków
2. Minister zdrowia ostrzega, że niewykluczone jest ponowne zamknięcie niektórych usług. Być może już w lipcu

Jak pisze Times Now News, choć Indyjskie Siły Powietrzne początkowo odcięły się od sprawy, ostatecznie potwierdziły, że w okolicy odbyły się rutynowe testy samolotów ponaddźwiękowych. To one doprowadziły do hałasu i zaniepokoiły mieszkańców miasta.

nagrania tajemniczy huk

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pilne ostrzeżenie dla klientów Orange i Play. Pod żadnym pozorem nie wolno otwierać konkretnej wiadomości
  2. Zamontował kamerę w domu, aby zobaczyć, co robi golden retriever. Gdy obejrzał nagranie, odebrało mu mowę
  3. Milionom ludzi zagraża nie tylko koronawirus. Żywioł uderzy w środę za granicą
  4. Dziecko z Polski zaginęło 26 lat temu. Właśnie odnalazła się na drugim końcu świata?
  5. 97 milionów ludzi i żadnego zgonu. Nikt inny nie poradził sobie z epidemią tak jak oni
  6. Wielka radość w rodzinie Mariusza Pudzianowskiego. "Już za chwilę będzie nas więcej" (FOTO)

Źródło: o2.pl

Następny artykuł