"Na Wspólnej". Anna Guzik w Ustcefot. wikipedia.org/ Klapi/ GNU Free Documentation License / Creative Commons 2.5 Attribution

Gwiazda "Na Wspólnej" pojechała na urlop. Aktorka wybrała kierunek uwielbiany przez Polaków

"Na Wspólnej" to jeden z najpopularniejszych polskich seriali. Gwiazda znana z produkcji TVN wybrała się na wakacje. Zdecydowała się na wypoczynek nad morzem. Wybrała miasto uwielbiane przez Polaków.

"Na Wspólnej" to telenowela od lat pokazywana na antenie stacji TVN. Aktualnie wiele gwiazd przebywa na urlopie. Dotyczy to również aktorki Anny Guzik. Razem z mężem pojechała nad polskie morze. Postanowili odpocząć w popularnym mieście turystycznym.

Trwa ewakuacja 80 tys. mieszkańców. Rząd wydał rozporządzenie. Sytuacja na świecie jest niepokojącaTrwa ewakuacja 80 tys. mieszkańców. Rząd wydał rozporządzenie. Sytuacja na świecie jest niepokojącaCzytaj dalej

"Na Wspólnej". Anna Guzik na wakacjach

Guzik i jej mąż zdecydowali się na wakacje w Ustce. Co prawda, nie mogli cieszyć się odpoczynkiem w stu procentach, ponieważ nie dopisała pogoda. W czasie ich pobytu termometry pokazywały jedynie 17 stopni Celsjusza. Mimo to Ustka jest ciekawym miejscem, w którym jest więcej atrakcji niż plaża.

W Ustce znajduje się jedno z najbardziej popularnych kąpielisk w kraju. Oprócz tego można także wyruszyć w miasto, aby zobaczyć kilka zabytków. Będąc tam, nie można nie odwiedzić latarni morskiej. Powstała w 1892 roku. Wykonana jest z czerwonej cegły. Wysyła światło na odległość nawet 30 kilometrów. Oprócz latarni warto udać się do portu morskiego. Znajdują się tam konstrukcje dla obsługi statków o niedużych rozmiarach. Jest tam również molo. To pozostałość po niedokończonych planach niemieckich sprzed II wojny światowe. Najlepsze miejsce na spacer to Promenada Nadmorska.

Dzisiaj grzeje: 1. Więźniowie zgotowali "przywitanie" ojcu, który zabił miesięcznego Wiktorka. Nagranie dla wyjątkowo wytrwałych
2. Na zachodzie Europy szaleją pożary. Sytuacja jest dramatyczna
3. Nowy podatek od stycznia 2021 roku. Na zakupach zapłacimy wszyscy bez wyjątku

Znanym zabytkiem jest również Kościół pod wezwaniem Najświętszego Zbawiciela. Został wykonany w stylu neogotyckim na pustej wydmie. Wewnątrz są zabytkowe obrazy, organy z manufaktury Völknera w Duninowie, czy protestanckie empory. Więcej o Ustce można przeczytać tutaj.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zenon Martyniuk błaga o pomoc. Liczy się każde wsparcie, sytuacja jest dramatyczna
  2. Justyna Żyła szczęśliwa w ramionach tajemniczego mężczyzny. Zapomniała już o byłym mężu i publikuje wymowne zdjęcia (FOTO)
  3. Coś okropnego, matka wysłała księdzu zdjęcia swojego dziecka bez ubrań. Wszystko wyszło na jaw
  4. Córka Adama Małysza wstawiła piękne zdjęcia. Była w magicznym miejscu
  5. Turystka na szlaku spotkała niedźwiedzia. Trudno uwierzyć, co się stało później [film]
  6. Pięknie jak w Mielnie, ale dużo taniej. Polski kurort, który uwielbiają turyści
  7. Kraków. Otworzyli worek na śmieci i zamarli. Zadzwonili po pomoc, straszne

źródło: se.pl, Wikipedia

Następny artykuł