Moskwa porażająca strzelaninaWikimedia Pavel Medzyun CC BY 2.0

Są ofiary, w tym dzieci. Łzy same napływają do oczu. Porażająca strzelanina. Dramatyczne wieści prosto z Rosji

Moskwa znalazła się w samym centrum tragicznych wydarzeń, do których doszło niedawno. W stolicy Rosji rozpętał się niecodzienny dramat. W największym mieście Europy wybuchła krwawa strzelanina. Media przekazały już przykre wiadomości. Niestety potwierdzono już, że pojawiły się ofiary śmiertelne. Relację przekazał serwis Radio Zet.

Moskwa dopiero co była miejscem tragicznych wydarzeń. W największym mieście Europy doszło do krwawej strzelaniny. Okoliczności tego dramatu aktualnie badają służby Komitetu Śledczego Federacji Rosyjskiej, który przekazał już wstępne informacje mediom. Funkcjonariusze nie udzielili jeszcze komentarza na temat tego, jaki motyw miał sprawca, który rozpoczął strzelaninę. Niestety polskie media potwierdziły już, że jej skutki są opłakane. W wyniku zdarzeń zginęli ludzie.

Dramatyczne odkrycie w Bałtyku. Kąpiel może mieć porażające skutkiDramatyczne odkrycie w Bałtyku. Kąpiel może mieć porażające skutkiCzytaj dalej

Cała Moskwa wciąż jest wstrząśnięta wydarzeniami, do których doszło dzisiaj tj. 18 czerwca. W jednym z domów mieszkalnych pewien mężczyzna otworzył ogień i rozpoczął strzelaninę. Na miejscu pojawili się funkcjonariusze Komitetu Śledczego Federacji Rosyjskiej. W wyniku tragedii służby potwierdziły śmierć aż czterech osób. Jedną z nich jest mieszkaniec, który zaczął strzelać. Wcześniej w mediach pojawiły się informacje o tym, że sprawca zabarykadował się w domu z rodziną i zginął podczas szturmu policji. Relację jednak zmieniono.

Moskwa: krwawa strzelanina w domu mieszkalnym

Moskwa obecnie opłakuje zmarłych, którzy stracili życie w wyniku strzelaniny, do której doszło w jednym z domów mieszkalnych. Po tym, jak mężczyzna otworzył ogień, zginęły cztery osoby. Media potwierdziliły śmierć kobiety i dwójki dzieci - wszyscy najprawdopodobniej należeli do rodziny sprawcy. Zmarł również mieszkaniec, który rozpoczął strzelaninę. Początkowo pojawiły się informacje o tym, że zginął w trakcie szturmu policji. Ostateczną wersję jednak zmieniono. Sprawca miał zginąć śmiercią samobójczą.

- Cztery osoby zginęły w czwartek w strzelaninie w domu mieszkalnym w Moskwie; ofiary to dwójka dzieci, kobieta i mężczyzna - komunikat Komitetu Śledczego Federacji Rosyjskiej cytuje portal Radio Zet.

Dzisiaj grzeje: 1. Policja pilnie poszukuje jednego pasażera. Doszło do dramatycznych scen, aż skóra cierpnie
2. Wypadek Tomasza Hajto do dziś budzi ogromne emocje. Internauci nie mogą mu zapomnieć śmiertelnego potrącenia staruszki

Wcześniej nic nie zapowiadało, że Moskwa stanie w obliczu tak tragicznych wydarzeń. Jak informują media, zdaniem śledczych mężczyzna najpierw otworzył ogień w kierunku członków swojej rodziny. Następnia miał popełnić samobójstwo. Członkowie Komitetu Śledczego Federacji Rosyjskiej nie przekazali jednak żadnych informacji na temat tego, jaki motyw mógł mieć sprawca. Jeśli potwierdzą się przypuszczenia funkcjonariuszy, będziemy mogli mówić o tzw. samobójstwie zbiorowym. Niedawno w innym artykule pisaliśmy też o katastrofie, jaka miała miejsce na północy Rosji.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pudzianowski w końcu przerwał milczenie. Wyznał całą prawdę przed tysiącami fanów
  2. Chwyta za serce. Dziennikarz ujawnił fakty z przeszłości głównej twarzy Wiadomości TVP, Michała Adamczyka
  3. Najgorszy możliwy scenariusz się potwierdził. Służby ogłosiły, chodzi o Polkę
  4. Prezydent oraz jego żona zakażeni koronawirusem. Media obiegły najnowsze, przykre wiadomości z Hondurasu
  5. Częściowo przedłużają zakaz w Polsce. Wielu Polaków na pewno nawet nie wiedziało
  6. Husky zaczepił dziecko łapą po twarzy. Ojciec próbował uspokoić synka, jest nagranie

Źródło: Radio Zet

Następny artykuł