morze bałtyckie cenyFot. Wikipedia.org/Pit1233/Public Domain

Nad polskim morzem jest bardzo drogo? Zgadzacie się z tym?

Morze Bałtyckie ma swój urok, który wielu Polaków po prostu uwielbia. Jest jednak część turystów, którzy otwarcie mówią, że ceny podczas wakacji są przesadnie zawyżane.

Morze Bałtyckie każdego roku cieszyło się ogromną popularnością. Kultowe kurorty przyjmowały tysiące gości i wszystko wskazuje na to, że podczas wakacji 2020 będzie jeszcze lepiej. Polacy deklarują, że chcą spędzić urlopy na terenie kraju, powstaje więc obawa, że ceny poszybują w górę.

Rzecznik rządu powiedział wprost o wakacjach 2020. Polacy muszą uważać na jedną rzeczRzecznik rządu powiedział wprost o wakacjach 2020. Polacy muszą uważać na jedną rzeczCzytaj dalej

Wielu turystów od lat sugeruje, że ceny nad Polskim morzem to przesada. Żarty z cen ryby z frytkami stały się już kultowe, jednak jakie jest Wasze zdanie w tej sprawie? Czy rzeczywiście za obiad czy gofra trzeba zapłacić zbyt wiele, czy podróżni zwyczajnie przesadzają?

Zapraszamy do dyskusji w komentarzach na Facebooku.

Dzisiaj grzeje: 1. Nowe wytyczne w Polsce ws. wakacji. Wielu przeżyje ogromne rozczarowanie
2. Nie wyjedziesz już do pracy do Wielkiej Brytanii? Przegłosowano kontrowersyjne prawo, trzeba będzie spełniać szereg wytycznych

Następny artykuł