pasażerowie skakali w morzeFot. youtube.com/ reuters

Ludzie masowo zaczęli skakać do wody. Nie mogli już wytrzymać, wstrząsające sceny na morzu

Morze było miejscem wstrząsających scen. Pasażerowie nie wytrzymali presji i zaczęli skakać z pokładu. Byli na statku od 9 dni, nerwy zaczęły im puszczać. Doszło do bardzo niebezpiecznej sytuacji. Wszystko zostało nagrane przez świadków.

Morze mogło stać się miejscem tragedii, gdyby nie szybka interwencja służb. Pasażerowie przebywający na statku od 9 dni nagle zdecydowali się na desperacki skok. Wszystko zostało nagrane przez świadków niebezpiecznego zdarzenia.

Polsat alarmuje, zacznie się w czwartek. Wyglądają jak śmieci, pod żadnym pozorem nie dotykajPolsat alarmuje, zacznie się w czwartek. Wyglądają jak śmieci, pod żadnym pozorem nie dotykajCzytaj dalej

Pasażerowie wyskoczyli w morze

Na hiszpańskim statku ratowniczym Open Arms przebywało 278 imigrantów, którzy zostali uratowani przez załogę w dniach 8-10 września. Pasażerowie oczekiwali tam na decyzję władz, gdzie będą mogli zostać wypuszczeni na ląd. Niektórym jednak po długim czasie oczekiwania zaczęły powoli puszczać nerwy i dopuścili się desperackiego czynu.

Po 9 dniach na pokładzie statku doszło do bardzo niebezpiecznej sytuacji, która mogła zakończyć się straszną tragedią. Zdesperowani pasażerowie nie wytrzymali i ponad 70 z nich wyskoczyło za burtę, aby wpław dopłynąć do południowego wybrzeża Palermo we Włoszech. Skakali jednak na daremno, ponieważ nie udało im się jednak dopłynąć do celu.

Dzisiaj grzeje: 1. Trwa walka o życie. Dramatyczna wiadomość z Polski, nastolatek nie miał szans zdążyć przed pociągiem
2. Kuriozalna wpadka w "Klanie". Jakim cudem nikt nie zauważył błędu przed emisją?
3. Podano możliwy termin ostatecznego pożegnania z maseczkami w przestrzeni publicznej. Wielu się załamie

Pasażerów, którzy wyskoczyli za burtę uratowały jednak włoskie służby ratownicze, które najszybciej dotarły na miejsce. Ratownicy przeprowadziły nocną akcję ratunkową. Migranci zostali odstawieni z powrotem na satek, gdzie dalej oczekiwali na decyzję władz o wpuszczeniu na ląd. Wszystko zostało nagrane przez świadków niebezpiecznego zdarzenia.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mężczyzna musiał zostać zabrany przez karetkę. Sposób, w jaki zachował się jego pies doprowadza do łez
  2. Rosjanie przywłaszczają sobie Wenus. Szef Roskomos potwierdza
  3. Chiny dłużej już nie mogą. Ogłaszają ostre uderzenie w światową potęgę
  4. Zdjęcie Szymona Hołowni z rezerwatu wstrząsnęło internetem. Trudno się nie skrzywić
  5. Dwie osoby nie żyją, wielu rannych, nagle wybuchł chaos. Wiadomości z zagranicy obiegły media
  6. Chłopiec płakał bo nie dostał słodyczy. Reakcja psa zaskoczyła wszystkich

Źródło: WP

Następny artykuł