morze jesieniąFot. pixabay.com/ gosiak1980

Podróż nad morze jesienią. Warto jechać?

Morze najbardziej popularne jest latem, kiedy jest ciepło. Niektórzy jednak wolą jechać tam jesienią, gdy jest mniej turystów. Wtedy właśnie mogą najbardziej wypocząć na urlopie. Uważacie, że warto jechać nad morze jesienią?

Morze Bałtyckie cieszy się ogromną popularnością latem, gdy jest cieplejsze. Niestety, polskie morze jest dość chłodne, dlatego kąpiel jest najprzyjemniejsza w miesiącach letnich. Niektórych jednak to nie odstrasza i na wyjazd wybierają jesień. Uważacie że warto?

Klamka zapadła. Wielkie zmiany dla podróżujących samochodemKlamka zapadła. Wielkie zmiany dla podróżujących samochodemCzytaj dalej

Czy warto jechać nad morze jesienią?

Latem nad morze wyruszają tłumy turystów. Kurorty przeżywają wtedy prawdziwe oblężenie. Jest to powód, dla którego wiele osób decyduje się na wyjazd we wrześniu lub październiku, kiedy jeszcze może być ciepło, ale miasta powoli pustoszeją. Można zaznać wtedy prawdziwej ciszy i spokoju, wsłuchując się tylko i wyłącznie w szum fal.

Turyści, którzy decydują się na wyjazd jesienią często bardziej cenią sobie ciszę, spokój i prywatność. Poza sezonem w kurortach jest zdecydowanie ciszej. Wielu twierdzi, że dopiero wtedy może naprawdę wypocząć, daleko od ludzi, w ustronnym miejscu. Jest to dobra odskocznia dla ludzi mieszkających w dużych miastach, którzy na co dzień zmagają się z nadmiernym hałasem.

Dzisiaj grzeje: 1. Nowy zakaz od północy. TVN podał szczegóły
2. Córka Jolanty Kwaśniewskiej cała w emocjach. Odpowiedziała na bezczelne pytanie, nie wytrzymała

Podróż nad morze jesienią ma swoje niekwestionowane plusy. Przede wszystkim możemy zaznać wtedy chwili spokoju, z dala od innych ludzi. Minusem jest jednak niska temperatura oraz wiatr wiejący od morza. Czy Waszym zdaniem warto wybrać się nad Bałtyk poza sezonem?

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kotka spotkała na spacerze małe wiewiórki, chwilę później została ich zastępczą matką. Jest wideo
  2. Dlaczego miód się nie psuje? Wyjaśniamy
  3. Doszło do dwóch wybuchów w nad polskim morzem. Co się dzieje?
  4. Fotopułapka złapała polskiego turystę. Robił wszystko tuż przed kamerą, wrzucili film do internetu
  5. Kupujesz ryby na obiad? Jeden gatunek omijaj szerokim łukiem, jest popularny wśród turystów nad morzem
  6. Szlachetny gest 9-letniego chłopca. Rozbił skarbonkę by ratować kotkę z wypadku, wielkie brawa

Następny artykuł