morze i plaża z psemfot. pikist.com

Zabrali go na plażę. Turyści stracili cierpliwość. "Ochota na kąpiel minęła"

Morze jest głównym celem wycieczek dla wielu osób, dlatego na plażach jest tłoczno. Niektórzy tracą cierpliwość, gdy widzą, jak zachowują się inni. Szczególnie kontrowersyjne są tematy związane z dziećmi i zwierzętami.

Morze i plaże są dostępne dla psów, jednak z ograniczeniami. O tym, kiedy można wprowadzać tam czworonogi, decydują samorządy terytorialne. Całkowity zakaz obowiązuje jedynie na terenie parków narodowych i rezerwatów przyrody. Lokalne zasady zwykle mówią o zakazie wprowadzania psów na plaże od maja do września w ciągu dnia (np. 10:00-18:00).

Będą wielkie zmiany, Sejm potwierdził. Dotyczy milionów polskich turystówBędą wielkie zmiany, Sejm potwierdził. Dotyczy milionów polskich turystówCzytaj dalej

Morze dla wszystkich

Rzadkim widokiem jest pies na plaży pełnej ludzi, jednak niektórzy właściciele nie chcą rozstawać się ze swoim pupilem. Czasem świadomie, a czasem nie, pozwalają psu na swobodne bieganie po piasku i zażywanie kąpieli. Za nieprzestrzeganie zasad grozi nawet 500 zł mandatu, co powinno skutecznie zniechęcać do wprowadzania zwierząt poza dozwolonymi godzinami.

– Kocham psy, ale przyznam szczerze, że nie rozumiem ludzi, którzy puszczają je samopas – zwierza się czytelniczka WP. – W Sopocie mieliśmy sytuację, że rozbiła się obok nad rodzina z dzieckiem i dużym psem. Na początku miał smycz, ale niespecjalnie chciał na niej być. W końcu go puścili i pobiegł do morza, a mnie ochota na kąpiel minęła – przyznaje urlopowiczka ze stolicy.

Dzisiaj grzeje: 1. Wszedł do morza, po chwili pędem wracał na plażę. Skandal, wszystko wyszło na jaw
2. Powstanie nowy fundusz dla wczasowiczów. Dostaną pieniądze za odwołaną wycieczkę

Nie mniej kontrowersji wzbudzają małe dzieci biegające bez pieluchy, które nie do końca kontrolują swoje ciało. Tak, jak niektórzy plażowicze obawiają się wdepnięcia w mokry piasek w pobliżu psa, tak inni widzą zagrożenie w pobliżu dzieci. Rozwiązaniem tej sytuacji jest przestrzeganie zarówno zasad wypisanych w regulaminie plaży, jak i tych moralnych. Zagrożeniem, jakie obecnie występuje w Bałtyku, są mięsożerne bakterie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kolejny tragiczny występ Roberta Kubicy. Były mistrz świata bez litości dla Polaka, "jest dramatyczny"
  2. Jacek Kurski wolałby o tym zapomnieć, ujawniono nagranie. Śpiewa o bieliźnie, tańcach i barmanach
  3. Tysiące zakażonych po jednej modlitwie. Dramatyczne wiadomości ze świata
  4. Hit, wyciekło zdjęcie Macierewicza na wakacjach. Poszalał
  5. Wysłała rodzicom zdjęcie z wakacji. Nie zauważyła jednej rzeczy, ale wstyd
  6. Suczka labradora urodziła 13 szczeniaków. Nie wynik imponuje, ale ich wygląd

Źródło: Wirtualna Polska

Po przepiękne zdjęcia i ciekawe treści turystyczne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł