Morze przyciąga turystów. Nie noszą maseczekFot. wikimedia.commons/ Olek Remesz/ CC BY-SA 3.0/ https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/deed.de

Sprzedaje pamiątki w Kołobrzegu. Turyści potraktowali ją okropnie, skandal i wstyd

Morze to jeden z najpopularniejszych kierunków turystycznych w Polsce. Ludzie pojechali tam pomimo pandemii koronawirusa. Niestety, nie wszyscy się stosują do zasad. Co więcej, doszło do nieprzyjemnej sytuacji. Turysta zaczął obrażać sprzedawczynię.

Morze przyciąga turystów pomimo panującej w Polsce epidemii koronawirusa. Od kilku dni mówi się, że na polskich plażach oraz na ulicach nadmorskich miasteczek jest tłoczno. Dodatkowo wiele osób nie stosuje się do takich zasada bezpieczeństwa jak zachowywanie dystansu społecznego czy zakrywania nosa i ust. Jedna ze sprzedawczyń upomniała swojego klienta, aby założył maseczkę. Mężczyzna zareagował agresywnie. Zaczął ją obrażać.

Szumowski wyjawił, gdzie zaostrzą restrykcje. Dotyczy tysięcy PolakówSzumowski wyjawił, gdzie zaostrzą restrykcje. Dotyczy tysięcy PolakówCzytaj dalej

Pojechał nad morze i nie nosił maseczki

Jak wyznała pracownica sklepu z pamiątkami w Kołobrzegu, ludzie zupełnie nie stosują się do zaleceń. Nie pomagają nawet zapowiadane kontrole, wysokie kary czy codzienne informacje o rekordach liczby osób zarażonych SARS-CoV-2.

- Ciężko byłoby mi zliczyć ile razy kazano mi spierd… - powiedziała kobieta.

Stowarzyszenie STOP Nieuczciwym Pracodawcom poinformowało, że zgłasza się do nich coraz więcej pracowników sklepów. Narzekają na coraz częstszą agresją klientów, którzy reagują negatywnie, gdy przypomni im się o obowiązku stosowania się do restrykcji. Proszą o dbanie o bezpieczeństwo swoje i innych.

Dzisiaj grzeje: 1. Dwoje naszych sąsiadów w krytycznej sytuacji. Padają dramatyczne rekordy
2. Nie chce ci się zabrać śmieci z lasu? Możesz gorzko pożałować, mandaty będą nawet 10 razy wyższe

- Ludzie nie noszą maseczek i nie chcą dezynfekować dłoni. To jest poważny problem, bo ciężko byłoby mi zliczyć ile razy kazano mi "spierd…", "wypier…" lub "pied… się". Słyszałam mnóstwo obelg, a niektórym klientom zdarzało się po zwróceniu uwagi rzucić obelgą i powiedzieć wprost, że jak mają założyć maseczkę do sklepu to oni wychodzą - powiedziała sprzedawczyni jednego ze sklepów w Kołobrzegu. O nowych ogniskach koronawirusa nad polskim morzem pisaliśmy tutaj.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nagłe odejście z Kanału Sportowego. Szeregi redakcji opuszcza jeden ze współtwórców projektu
  2. Wiadomości TVP upatrzyły kolejny obiekt ataków. Nawet po wyborach nie odpuszczają
  3. Za 7 nocy zapłaciła 340 zł. Wybrała miejsce, do którego na razie nie pojedziemy
  4. Skandaliczna kradzież w Mielnie. Aż trudno uwierzyć, że ktoś spróbował
  5. Jechała pociągiem do Gdyni. Powiedziała całą gorzką prawdę
  6. Dramatyczna interwencja policji. Starsza kobieta masowo gromadziła psy w strasznych warunkach

Źródło: InnPoland.pl

Po przepiękne zdjęcia i ciekawe treści turystyczne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł