Morze Karaibskie. Znaleziono kobietęPixabay.com/ Lekies

Cały kraj szukał jej przez 2 lata, w końcu prawda wyszła na jaw. Druzgoczące odkrycie rybaków na Morzu Karaibskim

Morze Karaibskie jest miejscem, w którym zostało znaleziona kobieta. Dryfowała mając zamknięte oczy i nic nie mówiła. Ostatni raz widziano ją dwa lata temu. Przez cały ten czas była poszukiwana. Co się działo przez ten czas?

Morze Karaibskie. To tam pływali rybacy, którzy przypadkowo znaleźli kobietę. Zaginęła ponad dwa lata temu. Teraz została odnaleziona u wybrzeży Puerto Colombia w departamencie Atlantico w Kolumbii.

Jackowski przekazał najnowszą wizję, część widzów zamarła. Chodzi o Polaków za granicąJackowski przekazał najnowszą wizję, część widzów zamarła. Chodzi o Polaków za granicąCzytaj dalej

Morze Karaibskie. Odnaleziono kobietę

Wszystko wydarzyło się 26 września. Rybacy pływali po morzu, kiedy nagle zauważyli pewien obiekt. Myśleli, że jest to kłoda. W pewnym momecie zdali sobie sprawę, że jest to żywa osoba, która unosi ręce prosząc o pomoc. Nie zwlekali. Mężczyznom udało się wyciągnąć kobietę z wody i wciągnęli ją na łódkę. Rolando Visbal, jeden z rybaków, zrobił zdjęcia i nagrał film. Relacjonował, że nie byli w stanie dogadać się z kobietą ani po angielsku ani po hiszpańsku. Miała też przez cały czas zamknięte oczy.

Po dotarciu na brzeg morza, kobietą zaopiekowali się lokalni mieszkańcy, którzy wezwali pogotowie. Została przetransportowana do szpitala. Tam okazało się, że jest to poszukiwana od dwóch lat Angelika Gaitan. Jak wiadomo, kobieta unosiła się na wodzie około 8 godzin. Była w szoku. Doznała też hipotermii. Dopiero po kilku dniach udało jej się dojść do siebie.

Dzisiaj grzeje: 1. Media informują, Dorota Gardias ma koronawirusa, jej stan jest poważny. Zwiedziła całą Polskę, do zakażenia doszło w najmniej spodziewanym miejscu
2. Widzowie programu "Rolnik szuka żony" oburzeni wyczynami uczestnika. Posypała się krytyka, TVP interweniuje
3. Już nie ma odwrotu. Rząd wydał dziś rozporządzenie, ogromny cios dla turystyki

Funkcjonariusze policji starają się ustalić, co działo się z Angeliką przez ostatnie dwa lata oraz jak znalazła się w morzu. Po wyjściu ze szpitala kobieta powiedziała w radiu RCN, że przez 20 lat była ofiarą przemocy domowej i zdecydowała się na ucieczkę. Przez 6 miesięcy miała mieszkać w mieście Baranquilla. Później poszła do schroniska dla bezdomnych. Nic więcej nie pamięta.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Owczarek zbliżył się do malutkiego dziecka. Nikt nie przewidział, co stanie się sekundę później
  2. Ekstremalna planeta, która nie powinna istnieć. Jest na niej prawie tak gorąco, jak na Słońcu
  3. Jackowski przekazał najnowszą wizję, część widzów zamarła. Chodzi o Polaków za granicą
  4. PKP właśnie ogłosiło. Pasażerowie łapią się za głowy
  5. Policja pilnie prosi o pomoc, ujawniła nagranie z monitoringu. Całe Tatry drżą z obaw
  6. Ogromny husky niechcący uderzył dziecko łapą w twarz. Już po sekundzie zareagował w niesamowity sposób

Źródło: o2.pl>

Następny artykuł