Morskie Oko widziało zaręczynyfot. needpix.com/ DzidekLasek

Historyczna scena nad Morskim Okiem. Turyści się zatrzymywali, zapierało dech

Morskie Oko było świadkiem niezwykłego wydarzenia. Turyści przemierzający szlak zatrzymali się na chwilę, by uczestniczyć w wyjątkowej chwili. Historia, chociaż przypomina sceny z filmów romantycznych, wydarzyła się na prawdę.

Morskie Oko nadal jest oblegane przez turystów ze względu na ładną pogodę. Dużo słońca i stosunkowo wysokie temperatury sprzyjają wędrówkom i podziwianiu krajobrazów. Nie wszyscy jednak wybrali się nad słynne górski jezioro, by podziwiać przyrodę. Jeden z turystów przygotował specjalną atrakcję dla swojej dziewczyny, co spodobało się wszystkim zgromadzonym wokół osobom.

Jest potwierdzenie, pilny zakaz. Od 8 rano w poniedziałekJest potwierdzenie, pilny zakaz. Od 8 rano w poniedziałekCzytaj dalej

Morskie Oko magiczną scenerią dla ważnej chwili

O tym, jak wielu turystów postanowiło spędzić weekend w Tatrach, może świadczyć to, że zabrakło miejsc parkingowych. Jak podaje Gazeta Krakowska, w piątek wszystkie internetowe bilety na parking przy Palenicy Białczańskiej były już wykupione. Ci, którzy nie zdążyli go zarezerwować, mogli liczyć jedynie na przypadkowe wolne miejsca lub busa z centrum Zakopanego.

Wśród tłumu turystów znalazł się młody mężczyzna, który wybrał się na wycieczkę ze swoją ukochaną. Gdy dotarli nad Morskie Oko, rozbrzmiała muzyka, a on poruszył bardzo ważną kwestię. Zwrócił się do dziewczyny z pytaniem, czy zostanie jego żoną. Wokół nich unosiły się czerwone baloniki w kształcie serca.

Dzisiaj grzeje: 1. Natychmiast wzywali pomoc, widok wyciskał łzy. Straszna scena na polskiej plaży
2. Operatorzy nie zdążyli dobiec, gdy prowadzący prosił o pomoc. "Pytanie na śniadanie" ma na swoim koncie więcej wpadek

Turystka nie wahała się ani chwili. Na oczach setek osób przyjęła oświadczyny. Chłopak wręczył jej bukiet róż i przez chwilę nie widzieli nikogo poza sobą. Gdy emocje nieco opadły, ruszyli w drogę powrotną, lecz zupełnie odmienieni. W domu będą mieli co opowiadać, nie tylko ze względu na piękne okoliczności przyrody. Turyści nad Morskim Okiem mieli okazję zobaczyć także niezwykle silną kobietę, która zawstydziła wielu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Niestety, po 22-latach odszedł. Setki uczniów w żałobie, kondolencje składa nawet prezydent
  2. Pożary w USA uchwycone przez satelitę. Gigantyczne tumany dymu i ognia
  3. Jest największy w Polsce. Chcą ewakuować ludzi, żeby go ruszyć
  4. Od dzisiaj nowe przepisy w Polsce. Każdy powinien wiedzieć
  5. Nagle runął, 50 osób może nie żyć. TVP przekazało rano dramatyczne wiadomości ze świata
  6. Ogromny nowofundland daje dziecku buziaka. Reakcja chłopca bezcenna

Źródło: Gazeta Krakowska

Następny artykuł