Morskie Oko i nowa kontrowersyjna zmianawikimedia.commons/ Adrian Dębowski/ CC BY 3.0/https://creativecommons.org/licenses/by/3.0/deed.en

Skandal nad Morskim Okiem. Zdruzgotani turyści muszą zawracać

Morskie Oko z nowym pomysłem dla turystów. Wprowadzono możliwość internetowej rezerwacji miejsca parkingowego. Szybko ich jednak zabrakło. To spowodowało oburzenie zwiedzających.

Morskie Oko to jedna z najpopularniejszych atrakcji turystycznych w polskich górach. Tatrzański Park Narodowy wpadł na pomysł, który miał pomóc turystom. Wprowadzono możliwość rezerwacji miejsca parkingowego. Można było to zrobić przez internet. Jednak szybko miejsca zostały wyprzedane. Pozostali kierowcy musieli zawracać, ponieważ nie mieli gdzie zostawić auta.

Tragedia w Ustroniu Morskim. Czarny scenariusz się spełnił, 19-latek nie żyjeTragedia w Ustroniu Morskim. Czarny scenariusz się spełnił, 19-latek nie żyjeCzytaj dalej

Morskie Oko i nieudany pomysł

- Wczoraj po raz pierwszy od uruchomienia sprzedaży online wyprzedały się wszystkie miejsca parkingowe na Palenicy Białczańskiej na kolejny dzień, czyli na dzisiaj. Ruch dzisiaj bardzo duży - można przeczytać na facebookowej stronie Aktualna sytuacja w Tatrach. Autor postu zamieścił zdjęcia, które pokazywały rzeszę samochodów pogrzebowych. Wiele z nich było zaparkowane na poboczu. Sytuację kontroluje policja, która niektórym przyznaje mandaty. Wszystko to spowodowała internetowa rezerwacja miejsc parkingowych. Internauci dali do zrozumienia, że pomysł im się nie podoba.

Dzisiaj grzeje: 1. Tragiczna wiadomość z rana. Michał Borowski nie żyje, wielki cios dla Polski
2. Zabytkowe samochody pod inwestycje. Nawet nie wiesz, ile możesz na nich zarobić

Ci, którzy pozostali bez zarezerwowanego miejsca, mogą korzystać z parkingów znajdujących się na Łysej Polanie oraz przy Wierchu Poroniec. Jednak tam również są szybko zajmowane. Rezerwacja miejsc przez internet rozpoczęła się na początku czerwca. Można to zrobić za pomocą strony internetowej tpn.pl. Jest jednak warunek. Miejsce parkingowe trzeba zająć do godziny 8:00. Niedawno wprowadzono nowy zakaz przy Morskim Oku. Pisaliśmy o nim tutaj.

Jeżeli chcielibyście podzielić się historią ze swoich wakacji, rachunkiem z turystycznego miejsca, bulwersującą lub interesującą sytuacją, która Was spotkała lub której byliście świadkami podczas urlopu, zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres: redakcja@turysci.pl.

Uwaga turyści! Ankieta nt. ruchu ???? na Morskie Oko: https://tiny.pl/7dgz1 Bez biletów on-line na Palenicę zostają Wam...

Opublikowany przez Schronisko Głodówka Sobota, 4 lipca 2020

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Córka Jarosława Bieniuka i Anny Przybylskiej pochwaliła się figurą. Gorące zdjęcie, co za uroda (FOTO)
  2. Mateusz Morawiecki znów pokazał, na co go stać, nie mógł sobie odpuścić. "Niech pan odbędzie debatę sam ze sobą"
  3. Ministerstwo potwierdziło, wielkie zmiany od 17 lipca. Wakacje będą wyglądać zupełnie inaczej
  4. No i się zaczęło, porażająca wiadomość z Chin. Wielu się obawiało, niestety dzieje się w Hongkongu
  5. Rząd podjął decyzję. Już dziś znoszą zakaz, wielka ulga dla tysięcy Polaków
  6. Matka z córką skakały po worku. Kiedy obca kobieta usłyszała z niego pisk, zamarła

źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł