Monika Olejnik zachwyca formąInstagram.com/ monikaolejnik_official

Monika Olejnik szaleje na jachcie, nie znaliśmy jej od tej strony. Ciężko uwierzyć, ile ma lat

Monika Olejnik zdecydowanie zalicza się do grona najpopularniejszych polskich dziennikarek. Gwiazda TVN znana z programu "Kropka nad i" pokazała się w zupełnie nowej odsłonie. Internauci są zachwyceni jej wyglądem. Zwracają też uwagę, że to świetna forma jak na jej wiek. Ile lat ma Olejnik?

Monika Olejnik według wielu osób to najbardziej kontrowersyjna dziennikarka w polskim świecie mediów. Zdania na jej temat są podzielone. Niektórzy zachwycają się jej pracą, a inni zarzucają jej stronniczość i arogancję. Niewątpliwie jednak jej program "Kropka nad i" cieszy się dobrą oglądalnością, ponieważ od lat nie spada z najlepszej pory emisji na antenie TVN24. Teraz "ostra" dziennikarka pokazała się z innej strony. Wygląda niezwykle jak na swój wiek.

Uwaga, niebawem Polska może wydać ENA. Nie ma ani chwili do straceniaUwaga, niebawem Polska może wydać ENA. Nie ma ani chwili do straceniaCzytaj dalej

Monika Olejnik w niecodziennej odsłonie

Pierwszorzędna gwiazda TVN zalicza się do grona celebrytów, którzy chętnie publikuje posty w mediach społecznościowych. Ostatnio na swoim profilu na Instagramie zamieściła zdjęcia z wypadu na jach, na którym była w gronie znajomych. Pokazała się w niecodziennym stroju. Miała na sobie letnią, czerwoną sukienkę. Pokazała też zgrabne nogi. To nowość dla jej fanów, którzy w telewizji widzą ją w formalnych strojach.

"Piękne zdjęcie, piękna kiecka i piękna kobieta!", "Pal licho politykę, jak tu taka noga na pokładzie", "W takich szpilach na takiej łajbie" - czytamy w komentarzach pod zdjęciem. Wiele osób zaznacza, że Monika Olejnik jest w świetnej formie jak na swój wiek. Ile więc lat ma słynna dziennikarka?

Dzisiaj grzeje: 1. Wszystko zniszczone, nic nie zostało. Niestety, są ofiary, trwa akcja służb w uwielbianym regionie Polski
2. Eurowizja Junior 2020: Żenująca wpadka podczas "Szansy na sukces". Prowadzący źle przedstawił dziecko publiczności, brak słów
3. Polsat właśnie przekazał, rząd wydał rozporządzenie. Chodzi o zakaz lotów, wielu złapie się za głowy

Monika Olejnik urodziła się 11 lipca 1956 roku, a więc ma 64 lata. Ten wiek nieustannie zaskakuje. Zdecydowanie większość osób myśli, że ma mniej. Trzeba docenić, że jej świetna forma to wynik ciężkiej pracy nad sobą. Potrzeba treningów i dobrej diety, aby tak wyglądać. Wcześniej pisaliśmy o innej polskiej celebrytce. Możesz o niej przeczytać tutaj.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zobaczył na telefonie twarz zmarłego opiekuna i nie wytrzymał. Reakcja zwierzaka łamie serce
  2. Księżyc może być trudniejszy do skolonizowania niż myśleliśmy. Naukowcy podają powód
  3. Lasy Państwowe donoszą, "groza w środku lasu". Znaleźli palce umarlaka
  4. Zginęło ponad 850 osób. Katastrofa na Bałtyku, właśnie podano nowe informacje
  5. Nagranie z Karkonoszy w sieci. Każdy turysta musi mieć się na baczności
  6. Border collie zaryzykował życiem dla 10-latka. Bez wahania stanął do walki z niebezpiecznym drapieżnikiem

Źródło: Pudelek

Następny artykuł