Monako powiększa powierzchnięfot. pixabay/ dimitrisvetsikas1969 (zdjęcie podglądowe)

Powiększą kraj o kilka hektarów. Niesamowita inwestycja ruszy niebawem w księstwie Monako

Monako jest jednym z najmniejszych i zarazem najbogatszych państw w Europie. Księstwo jest rajem podatkowym dla najbogatszych ludzi na świecie. Niestety księstwo Monako zaczęło borykać się z pewnymi problemami.

Monako to jedno z najmniejszych europejskich państw. Kraj przyciąga wielu turystów z całego świata. Największym odsetkiem odwiedzających Monako są światowi milionerzy, którzy chętnie inwestują swój majątek w księstwie.

Z ostatniej chwili: Wprowadzili stan kryzysowy, Władze potwierdzają dramat. Media obiegła wiadomość z LampedusyZ ostatniej chwili: Wprowadzili stan kryzysowy, Władze potwierdzają dramat. Media obiegła wiadomość z LampedusyCzytaj dalej

Monako - raj dla milionerów

Monako jest państwem o najwyższych cenach nieruchomość. Dlatego nic dziwnego, że jest to zdecydowanie raj dla prawdziwych milionerów. Głównym magnesem, który przyciąga milionerów do Monako, jest to, że nie trzeba płacić podatku dochodowego. Wystarczy być rezydentem państwa. Aby otrzymać taki tytuł, należy złożyć w banku depozyt, który wynosi minimum 100 tys. euro. Drugim warunkiem jest posiadanie własnej nieruchomości lub ją wynajmować. Wśród najpopularniejszych rezydentów Księstwa Monako są m.in. Bono, Novak Djocovic i Lewis Hamilton.

Dzisiaj grzeje: 1. W nocy zebrali sztab kryzysowy. Był premier Morawiecki, sytuacja jest tragiczna, wielka ewakuacja
2. Już ponad 3 mln Polaków korzysta z dużego ułatwienia, ty też możesz. Wystarczy jedna rzecz

Monako ma poważne problemy

Jedno z najmniejszych, ale zarazem najbogatszych państw w Europie boryka się z poważnymi problemami. Jak się okazuje, w księstwie Monako brakuje miejsca dla nowych inwestycji. Dlatego władze księstwa chcą zainwestować poważne pieniądze, aby wykaraskać się z kryzysu i stworzyć nową przestrzeń na kolejne inwestycje milionerów.

Monako powiększa powierzchnię

W księstwie brakuje przestrzeni dla nowych inwestycji. Dlatego władze postanowiły zainwestować 2 miliardy euro na zasypanie części Morza Śródziemnego. Dzięki takiemu rozwiązaniu, Monako zyska dodatkowe 7 hektarów, które zostaną wykorzystana do budowy nowych wilii. Co więcej, na skrawku tym wyrosną promenada i park. Zakłada się, że najdroższa rezydencja może kosztować nawet 100 mln euro. Planowane zakończenie projektu przewidziane jest na 2025 rok.

W polskiej przestrzeni również bardzo dużo się dzieje. Ostatni pisaliśmy o polskim Hogwardzie, który już niedługo ma zostać ukończony.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Adam Małysz w końcu przerwał milczenie. Ujawnił przed tysiącami fanów, jak się czuje, współczujemy
  2. "Wiadomości TVP bez skrupułów zmanipulowały jej wypowiedź. Zadziwiające sceny na antenie, jest mocna odpowiedź
  3. Tysiące Polaków dostanie bilety 80% taniej. Już pewne, można rezerwować
  4. Przykre wyznanie Ministerstwa Zdrowia o wakacjach. Nie ma już wątpliwości, niestety
  5. Cejrowski posunie się do ostateczności. Powiedział wszystko, stracił cierpliwość do rządu
  6. Pitbull rzucił się na dziecko. Kamery nagrały wszystko, chłopiec nie miał szans sam się uwolnić

Źródło: Onet

Następny artykuł