minister infrastruktury zabiera głosScreen/Money.pl

Padł termin ws. zagranicznych lotów. Ogromna nadzieja dla wielu Polaków

Minister infrastruktury zabrał głos ws. zagranicznych wylotów Polaków. Mówił o sygnałach płynących w tej sprawie z Brukseli. Padł też termin, na który czeka wielu Polaków.

Minister infrastruktury, Andrzej Adamczyk, był gościem programu "Money. To się liczy". Został zapytany o jedną z najbardziej nurtujących kwestii w ostatnim czasie, czyli międzynarodowe podróże Polaków. Wielu już nie może doczekać się pozwolenia na loty. Chodzi zarówno o podróże w celach turystycznych, jak i te wynikające ze względów osobistych czy zawodowych.

Tragiczna śmierć, chciała zrobić zdjęcie. Jej ciało nie było w całości, gdy je znaleźliTragiczna śmierć, chciała zrobić zdjęcie. Jej ciało nie było w całości, gdy je znaleźliCzytaj dalej

Minister infrastruktury zabiera głos ws. lotów międzynarodowych

Andrzej Adamczyk w materiale, który obejrzeć można na stronie Money.pl, przedstawił sygnały, które napływają z Brukseli ws. otwarcia ruchu międzynarodowego.

- Mamy nadzieję, że linie lotnicze podniosą regularne połączenia około lipca, bo takie sygnały docierają z Brukseli. Takie sygnały docierają po debatach i dyskusjach na poziomie Komisji Europejskiej, jak aktywować transport międzynarodowy - zdradził polski polityk.

Jak stwierdził Adamczyk, rozmawiał z kierującym niemieckim resortem transportu Andreasem Scheuerem. Ich rozmowa dotyczyła też zunifikowania zasad sanitarnych, co konieczne jest nad reaktywowaniem połączeń międzynarodowych.

Dzisiaj grzeje: 1. Obawy Polaków o wakacje się spełniły. Zapłacimy ogromne pieniądze
2. Biedronka sprzedawać będzie też w niedziele. Sieciówka znalazła sposób, zaczyna 10 maja

- Połączenia lotnicze, jak wiemy, to jest transport z punktu A do punktu B i my możemy wiązać olbrzymie nadzieje z tym, że już niebawem uruchomione zostaną takie połączenia, ale pytanie - czy nasi partnerzy też są na to gotowi. I to jest temat, który spędza nam sen z powiek. To jest olbrzymie przedsięwzięcie - mówił minister infrastruktury.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ministerstwo Zdrowia przekazało informacje ws. wakacji. Wielu Polaków będzie załamanych
  2. Wyszedł na spacer. W krzakach usłyszał niepokojący płacz, który dobiegał z torby
  3. W sobotę otwierają kolejne miejsca w Polsce. Wielu Polaków czekało od dawna
  4. Najnowsze słowa Szumowskiego o otwieraniu granic na wakacje 2020. Nie ma już wątpliwości
  5. Kolejne dekady będą okropne, nie tylko koronawirus. Eksperci nie pozostawiają złudzeń
  6. Czołowa polska siatkarka zrzuciła ubrania. Pikantne zdjęcie rozpala wyobraźnię fanów (FOTO)

Źródło: Money.pl

Następny artykuł