Miller jego wnuczkaFot. Wikimedia Lukaspl CC BY-SA 3.0

Niewiarygodne. Wnuczka Millera wygląda jak międzynarodowa gwiazda. Dwie krople wody

Miller postanowił pochwalić się w mediach społecznościowych swoją wnuczką. Kobieta rozpoczyna interesującą karierę aktorską. W dodatku może przypominać międzynarodową gwiazdę. Zdjęcia opublikowane przez Leszka Millera wywołały lawinę komentarzy zszokowanych internautów. Padło mnóstwo komplementów w stronę rodziny polityka.

Miller wzbudził ogromne zainteresowanie w mediach społecznościowych. Polityk niedawno postanowił opublikować zdjęcie swojej wnuczki i opowiedzieć o jej karierze. Okazuje się, że spokrewniona z nim kobieta występuje w telewizji. Internauci dostrzegli podobieństwo z międzynarodową aktorką Angeliną Jolie. Pod fotografiami wylała się masa pozytywnych komentarzy.

TVN przekazało pilny apel z Sopotu. Sytuacja wymyka się spod kontroli. Nie jest dobrzeTVN przekazało pilny apel z Sopotu. Sytuacja wymyka się spod kontroli. Nie jest dobrzeCzytaj dalej

Leszek Miller kilka dni temu pochwalił się swoją wnuczką Moniką. Polityk opublikował kadry z planu jednej z telewizyjnych produkcji, w której pojawia się kobieta. Nie jest to jedyna zaskakująca wiadomość związana z rodziną Millera. Monika zwróciła uwagę internautów ze względu na swoją urodę. Zdaniem niektórych jest podobna do Angeliny Jolie. Pojawiła się odpowiedź polityka.

Monika Miller jak Angelina Jolie. Leszek Miller nie ma nic przeciwko.

Na zdjęciu, które opbulikował na swoim Twtiterze Leszek Miller, możemy zobaczyć jego wnuczkę na planie filmowym produkcji "Gliniarze". Jak zdradza polityk, Monika wcieliła się w rolę tajemniczej hakerki o imieniu Żaneta. Wszystko wskazuje na to, że kobieta pojawiła się w nowym sezonie serialu. Internauci szybko zwrócili uwagę na fakt, że Monika przypomina trochę amerykańską aktorę Angelinę Jolie.

- Nie miałbym nic przeciwko, gdyby moja wnuczka Monika stała się równie wielką i sławną aktorką jak Angelina Jolie - mówi Leszek Miller w rozmowie z dziennikarzami Super Expressu.

Trudno powiedzieć, czy Monika Miller osiągnie równie dużo co Angelina Jolie. Pod zdjęciem umieszczonym na Twitterze polityka pojawiło się jednak mnóstwo pozytywnych komentarzy w kierunku rodziny Millera. Internauci pisali o urodzie Moniki w sauperlatywach, wyrażając także sympatię do samego Leszka Millera. Rola tajemniczej hakerki to serialowy debiut wnuczki działacza.

Dzisiaj grzeje: 1. Porażający wypadek na autostradzie. Ratował się, kto mógł. Nic z nich nie zostało
2. Skandaliczne sceny w polskim mieście. Obok stały dzieci. Mrozi krew w żyłach

Poniżej udostępniliśmy zdjęcia, które przekazał Leszek Miller. Sprawdźcie sami i dobrze się przyjrzyjcie. Też dostrzegacie podobieństwo? W innym z naszych artykułów pisaliśmy również o porażających scenach w "Kuchennych rewolucjach".

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Niemowlę zaczepia wielkiego amstaffa. Finał mógł być tylko jeden, wszystko zostało nagrane
  2. Milionerzy: Dostała niezwykle ciężkie i podchwytliwe pytanie za 40000 zł. Znacie poprawną odpowiedź?
  3. Rząd podjął decyzję. Olbrzymie zmiany dla Polaków. Wszystko się zmieni
  4. Porażające sceny w "Kuchennych rewolucjach". Magda Gessler odwiedziła Kraków, nie miała litości
  5. Porażający wypadek na autostradzie. Ratował się, kto mógł. Nic z nich nie zostało
  6. Steve Irwin zginął od ciosu płaszczki w serce. Dziś 14 rocznica jego śmieci

Źródło: Super Express

Następny artykuł