Mielno z piratem drogowym po spożyciu.Fot. Pixabay.com/Andrzej Rembowski (zdjęcie ilustracyjne)

Oburzające zachowanie mężczyzny w Mielnie. Stracił nad sobą panowanie, wezwano policję

Mielno obiegła wiadomość o skandalicznym zachowaniu mężczyzny, który przyczynił się do niemałej kolizji w centrum miasta. Sprawca stracił nad sobą panowanie. W grę wchodził alkohol.

Mielno. To tutaj 34-letni mężczyzna spowodował sporą kolizję w centrum miasta. Był pijany. Służby potwierdziły, że sprawca miał we krwi 3,6 promila alkoholu. Prowadził samochód. Miał pozwalać sobie na “niebezpieczne manewry”.

Podjęto decyzję, jakiej obawiali się Polacy. Loty za granicę zostaną wstrzymanePodjęto decyzję, jakiej obawiali się Polacy. Loty za granicę zostaną wstrzymaneCzytaj dalej

Mielno z pijanym piratem drogowym

Jak podają dziennikarze serwisu se.pl, Wydział Ruchu Drogowego KMP w Koszalinie zatrzymał 34-letniego sprawcę, który przy ulicy Pionierów (Mielno) spowodował wypadek z udziałem drugiego pojazdu. Przed kolizją nerwowo prowadził samochód marki Peugeot, wykonywał nieskoordynowane manewry i często gasił silnik.

Mielno usłyszało o wypadku również w kontekście stanu kierowcy. 34-latek był po spożyciu, a służby wykazały 3,6 promila alkoholu w organizmie. Gdy w pewnym momencie wyjeżdżał z posesji, z impetem przyspieszył, staranował murek i wpdł na zaparkowane nieopodal audi. Interweniował jeden ze świadków.

Mielno: 34-latek odpowie przed sądem

Według ustaleń se.pl zaraz po zdarzeniu świadek całego zajścia podbiegł do sprawcy i wyrwał mu kluczyki. Po pojawieniu się służb funkcjonariusze odnotowali, że 34-latek miał wyraźne problemy z utrzymaniem równowagi. Stan po spożyciu wykazano dzięki badaniom alkomatem. Tym samym Mielno stało się świadkiem zatrzymania jeszcze przed potencjalnie większymi stratami.

Dzisiaj grzeje: 1. Sytuacja jest fatalna. Natychmiastowe spotkanie sztabu kryzysowego
2. W Ustce zatrzymali turystę i poprosili o dokumenty. Zdrętwieli. Rozpoczęła się akcja

3. Morawiecki zabrał głos ws. rekordu zakażeń. Mocne słowa o ignorancji Polaków, zagroził powrotem kwarantanny

Sprawca został skierowany do aresztu policyjnego. Po wytrzeźwieniu 34-latek usłyszał zarzuty m.in. kierowania pojazdem po spożyciu. Za występek grozi mu kara 2 lat pozbawienia wolności. Jak podają dziennikarze se.pl mężczyzna stanie również przed sądem. Co ważne, nie jest to pierwszy skandal, który notuje w ostatnim czasie turystyczne Mielno.

Jeżeli chcielibyście podzielić się historią ze swoich wakacji, rachunkiem z turystycznego miejsca, bulwersującą lub interesującą sytuacją, która Was spotkała lub której byliście świadkami podczas urlopu, zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres: redakcja@turysci.pl.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Łukasz Szumowski przerwał urlop, wraca do pracy. Chodzi o rekord zarażeń w Polsce, ponad 600 osób
  2. Nie żyje były selekcjoner. Był legendą światowego sportu, pamiętały go miliony kibiców
  3. Dokładnie przyjrzeli się willi Jarosława Kaczyńskiego. Zadziwiające odkrycie tuż obok Matki Boskiej
  4. Strażnicy poprosili na polskim lotnisku turystów o dokumenty. Zaniemówili, gdy odkryli, co się dzieje
  5. Nie żyje młoda europejska gwiazda. Beztroska podróż zakończyła się dramatem
  6. Były nad wodą z dziećmi. Wezwano policję, skandal przechodzi ludzkie pojęcie
  7. Córka Anny Jantar w ważnej sprawie pokazała znajdkę i jej dziecko. Zwróciła się z apelem do fanów

Źródło: se.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł