Mielno. Turyści ocenili warunki wypoczynkuWikipedia.org/Michał Obrochta

Wyjawili całą prawdę o Mielnie. Powiedzieli wszystko

Mielno to jedno z najchętniej wybieranych kierunków nad polskim morzem. Epidemia koronawirusa sprawiła, że w tym roku wakacje wyglądają inaczej. Zapytano turystów z Mielna o opinię.

Mielno to popularne miasto nad Morzem Bałtyckim. Co roku zjawia się tam mnóstwo turystów. W tym roku też ma tak być. Pierwsi z nich już tam nawet pojechali. Podobnie jak w całym kraju, tam również obowiązują zmiany wynikające z epidemii koronawirusa. Od dłuższego czasu mówi się, że tegoroczny wypoczynek będzie znacznie inny niż zawsze. Turyści z Mielna zostali zapytani o opinię na ten temat.

Przykre wyznanie Ministerstwa Zdrowia o wakacjach. Nie ma już wątpliwości, niestetyPrzykre wyznanie Ministerstwa Zdrowia o wakacjach. Nie ma już wątpliwości, niestetyCzytaj dalej

Mielno - turyści oceniają warunki

Reporterzy telewizji KoszalinInfo TV przeprowadzili uliczną sondę. Można ją zobaczyć na YouTubie na kanale Elżbiety Subocz. Zapytano w niej przechodniów o opinię na temat wypoczynku w mieście. Usłyszeli oni dwa pytania. "Czy Mielno jest miastem dostępnym cenowo dla turystów?" oraz "Czy czują się państwo bezpiecznie podczas pandemii w Mielnie?". Ankietowani byli raczej zgodni w swoich odpowiedziach.

Większość osób uznała, że ceny nie są wyższe niż rok temu, i że miasto jak najbardziej jest atrakcyjne cenowo. Wspomniano także o cenach w restauracjach. Jak powiedziała jedna z pytanych pań: "w internecie krążył zdjęcia rachunków, które były o wiele wyższe, ale ceny są takie jak były". Jedna z par odpowiedziała, że "ceny nie są porażające, ale nie są też małe". Tylko jedna z ankietowanych stwierdziła, że w Mielnie jest "trochę drogo". Pozostałe opinie były pozytywne.

- Nie jest tak drogo. Spodziewałam się większych cen. Nie jest tak źle - powiedziała jedna z kobiet. - Jedyny minus jest taki, że jest godzina 21:00 i wszystko jest pozamykane - dodała.

W przypadku drugiego pytania wszyscy byli zgodni. W Mielnie jest bezpiecznie. Turyści zauważyli większą dbałość o higienę oraz obecność płynów do dezynfekcji. Pochwalono za dbanie o bezpieczeństwo między innymi hotele. Niektórzy jednak nadal mają na uwadze, że wirus jest obecny.

Dzisiaj grzeje: 1. Dostali paragon w Ustce, mogli zanieść się śmiechem. Bije na głowy wszystkie inne
2. Fotoradary za chwilę wylądują na złomie. Mandaty posypią się z dużo skuteczniejszych urządzeń

- Wybieram takie miejsce, które są według mnie bezpieczne, czyli trochę dalej od centrum. Nie zapuszczam się w te tereny, które są okupowane - wyjaśniła jedna z uczestniczek sondy. Inna pani powiedziała, że w Mielnie nie ma poczucia, że istnieje zagrożenie zarażenia się koronawirusem. Jakiś czas temu doszło do skandalicznego zachowania turystów w Mielnie. Pisaliśmy o tym tutaj.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje wybitny polski olimpijczyk. Był członkiem legendarnej ekipy
  2. Dwa metry przed Morawieckim grupa starszych mężczyzn zaczęła szarpać młodą kobietę. "Założyli jej reklamówkę na głowę"
  3. Tata zrobił córce zwykłe zdjęcie na wakacjach. Dopiero w domu zobaczyli szczegół, w który trudno uwierzyć
  4. Martyna Wojciechowska potwierdziła radosną nowinę. Na temat podróżniczki zrobiło się gorąco w sieci. Sypią się gratulacje
  5. Od wtorku znów mają nakaz noszenia maseczek, ludzie nie mogą uwierzyć. Wiadomość o sytuacji w Bułgarii
  6. Stęsknione za sobą pieski zobaczyły się pierwszy raz po kwarantannie. Uroczy widok, ciężko nie płakać

Źródło: KoszalinInfo.pl

Następny artykuł