mileno na wakacjeFot. Wikimedia.org/Kvikk/CC BY-SA 4.0/https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0/deed.en

Wypoczywaliście na plaży w Mielnie? Urocze miasteczko nad Bałtykiem

Mielno to jedno z najbardziej lubianych przez turystów miejsc nad polskim morzem. Każdego roku przyciąga prawdziwe tłumy i trudno się dziwić, bo jest tam naprawdę prześlicznie. Przyciąga nie tylko plaża oraz Bałtyk, ale również klimat tego miejsca i wiele atrakcji.

Mielno znajduje się w województwie zachodniopomorskim, a jego niewątpliwym plusem jest bliskość nie tylko Morza Batyckiego, ale również jeziora Jamno. Oba zbiorniki wodne ściągają w to miejsce tłumy urlopowiczów, którzy chcą wypocząć, wykąpać się oraz cieszyć błogim urlopem. Jest to jedno z ikonicznych miast polskiego wybrzeża, które traktowane jest jako wizytówka naszego kraju. Plusem jest również to, że oprócz plaży, znaleźć tam można inne atrakcje i infrastrukturę turystyczną, dzięki którym przyjezdni z pewnością będą mogli przyjemnie spędzić swój wolny czas.

PAP: Kolejna rezygnacja w polskim rządziePAP: Kolejna rezygnacja w polskim rządzieCzytaj dalej

Przybywając do Mielna, warto oprócz plaży, odwiedzić również latarnię morską w pobliskich Gąskach. Prezentuje się wyjątkowo okazale, a do tego jest jednym z popularnych obiektów fotografowanych w sezonie letnim. Oprócz niej, turyści zachęcani są również do odwiedzenia Przystani Rybackiej czy Promenady Przyjaźni. Nudzić się nie będą też miłośnicy sportów wodnych - na jeziorze czekają na nich wypożyczalnie sprzętów wodnych, stanowiących świetną alternatywę dla opalania się na plaży.

Dzisiaj grzeje: 1. 10-letnia dziewczynka zaszła w ciążę. Porażające, kto okazał się ojcem
2. PAP: Kolejna rezygnacja w polskim rządzie
3. Możesz się nieźle zdziwić. W czwartek Biedronka odda całe 100% w trakcie zakupów

Następny artykuł