mielno byliście w tym rokufot. wikipedia.org/ Kvikk/ CC BY-SA 4.0/ https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0/deed.en

Byliście w tym roku w Mielnie? Nadmorski kurort przyciąga tłumy turystów

Mielno jest kultowym nadmorskim kurortem, gdzie każdego roku przybywają tłumy turystów. Dla wielu wakacje bez przyjazdu nad polskie morze nie są prawdziwymi wakacjami. Byliście tam w tym roku?

Mielno jest jednym z najpopularniejszych kierunków wakacyjnych wśród Polaków. Wielu odwiedza to miasto każdego roku i za każdym razem odkrywa je na nowo. Każdego roku nad może ruszają tłumy turystów. Byliście w tym roku?

TVN potwierdziło. Rząd podjął wreszcie decyzję. Nowe ograniczenia dla Polaków ws. podróżowaniaTVN potwierdziło. Rząd podjął wreszcie decyzję. Nowe ograniczenia dla Polaków ws. podróżowaniaCzytaj dalej

Mielno - kultowy kurorort przyciąga tłumy turystów

Każdego roku tłumy turystów wybierają Mielno. Jest to jeden z najpolularniejszych kurortów w Polsce, gdzie z pewnością nie można się nudzić. Znane jest przede wszystkim ze swojej wspaniałej plaży, gdzie można wypocząć od życia codziennego. To właśnie z dostępu do Bałtyku i najlepiej strzeżonych kąpielisk w całej Polsce gmina Mielno jest najbardziej dumna. O bezpieczeństwo turystów dba tam 60 ratowników.

Jednym z najbardziej reprezentacyjnych elementów infrastruktury jest promenada, która zwłaszcza wieczorami jest idealnym miejscem na spacery. Biegnie wzdłuż morza i choć na początku miała być jedynie tymczasowa, mieszkańcy i turyści pokochali ją tak bardzo, że została na stałe.

Dzisiaj grzeje: 1. Nowy zakaz od północy. TVN podał szczegóły
2. Córka Jolanty Kwaśniewskiej cała w emocjach. Odpowiedziała na bezczelne pytanie, nie wytrzymała

Będąc w okolicy warto wejść na szczyt latarni morskiej w Sarbinowie, z której rozciąga się przepiękna panorama okolicy. Budowla mierzy 50,2 m. wysokości i jest drugą co do wielkości latarnią morską w Polsce. Byliście w tym roku w Mielnie? Co zobaczyliście? Zachęcamy do podzielenia się komentarzem na naszym Facebooku.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kotka spotkała na spacerze małe wiewiórki, chwilę później została ich zastępczą matką. Jest wideo
  2. Dlaczego miód się nie psuje? Wyjaśniamy
  3. Doszło do dwóch wybuchów w nad polskim morzem. Co się dzieje?
  4. Fotopułapka złapała polskiego turystę. Robił wszystko tuż przed kamerą, wrzucili film do internetu
  5. Kupujesz ryby na obiad? Jeden gatunek omijaj szerokim łukiem, jest popularny wśród turystów nad morzem
  6. Szlachetny gest 9-letniego chłopca. Rozbił skarbonkę by ratować kotkę z wypadku, wielkie brawa

Następny artykuł