Mileno i Sopot. Niedopuszczalne sceny ze zwierzętamiUnsplash.com/ Eduardo Arcos

Niedopuszczalne sceny w Mielnie i Sopocie. Mogło dość do najgorszego, oburzające

Mielno i Sopot to miasta, w których zauważono niedopuszczalne zachowania. Niektórzy nie myślą o konsekwencjach i narażają innych na wielkie niebezpieczeństwa. Konieczna była interwencja świadków. Na czym polegał błąd turystów?

Mielno wypełniło się turystami w czasie wakacji. Jest to też okres wysokich temperatur. Nie wzięła tego pod uwagę osoba, która zostawiła swoje zwierzę w szczelnie zamkniętym samochodzie. Mogło dojść do tragedii. To nie jedyna taka sytuacja. Do podobnego zdarzenia doszło także w Sopocie. Policja prowadzi śledztwo. Próbują ustalić, czy nie było to znęcanie się nad zwierzętami.

Jest decyzja, polski rząd utrzymuje obostrzenie. Polacy muszą się przygotowaćJest decyzja, polski rząd utrzymuje obostrzenie. Polacy muszą się przygotowaćCzytaj dalej

Mielno: pies zamknięty w samochodzie

Właściciele zostawili swojego psa w samochodzie na pełnym słońcu. Interweniować musieli policjanci z Koszalina. Obserwując zwierzę, dało się zauważyć, że jest wykończone. Mogło to oznaczać, że przebywa w samochodzie już od dłuższego czasu. Dlatego też służby postanowiły reagować. Wybito szybę w samochodzie i wyciągnięto zwierzę. Podano mu do picia wodę.

Do podobnej sytuacji doszło w Sopocie. Tam również policja dostała zgłoszenie o pozostawieniu w aucie zwierzaka. Według zeznania ktoś zamknął psa i odszedł. Na miejsce wysłano patrol. Okazało się, że wewnątrz pojazdu znajduje się mały pies. Po wybiciu szyby wyjęto go. Początkowo wyglądał dobrze, jednak po chwili zaczął tracić siły. W aucie dało odczuć się wysoką temperaturę, a zwierzę wewnątrz nie miało nic do picia.

Dzisiaj grzeje: 1. Kopali w ziemi, nagle trafili na skarb. Jest największy w historii kraju
2. W czasach kryzysu trzeba liczyć każdy grosz. Polacy oszczędzają najwięcej w całej UE

W obu przypadkach wszczęto postępowanie w celu ustalenia, czy nie było to znęcanie się nad zwierzęciem. Jest to przestępstwo, które reguluje art. 35 Ustawy o ochronie zwierząt. Grozi za to kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dwie piękne żony polskich piłkarzy tulą się do siebie w bikini. Ponętna poza i idealne figury (FOTO)
  2. Warto zostać w domu, najbliższe dni mogą być niebezpieczne. Ostrzeżenia obejmują ponad połowę kraju
  3. Tysiące zakażonych po jednej modlitwie. Dramatyczne wiadomości ze świata
  4. Hit, wyciekło zdjęcie Macierewicza na wakacjach. Poszalał
  5. Wysłała rodzicom zdjęcie z wakacji. Nie zauważyła jednej rzeczy, ale wstyd
  6. Położył się na ganku, domownicy zadzwonili po służby. Nie mieści się w głowie, co zrobili niedźwiedziowi

źródło: Kronika24.pl

Po przepiękne zdjęcia i ciekawe treści turystyczne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł