Mielno przygotowało ograniczenia na tegoroczne wakacjeWikipedia.org/ Krzysztof STIMOROLL Popławski

Wielkie zmiany w Mielnie. Polacy się zdziwią w tym roku

Mielno czeka na turystów. Epidemia koronawirusa sprawiła jednak, że w tym roku wakacje będą wyglądały inaczej. Wiemy, jakich zmian muszą spodziewać się turyści. Szczegóły zdradził Urząd Miasta.

Mielno to jeden z najpopularniejszych kierunków nad polskim morzem. Co roku przyjeżdżają tam setki ludzi. Pandemia koronawiursa przyczyniła się do tego, że turystów czeka szereg zmian. Również z tego powodu Polska stała się najpopularniejszym wyborem na wypoczynek w tegorocznym sezonie. Jednak nawet w kraju należy spodziewać się restrykcji. Przygotowane na nie jest między innymi Mielno. O tym, czego należy się spodziewać, poinformował Urząd Miasta.

- Jesteśmy przygotowani do zastosowania się do rekomendacji ze strony GIS w tegorocznym sezonie - zdeklarował Mirosława Koza, przedstawiciel urzędu.

Polacy nie dostaną gotówki z 500 plus na wakacje. Wszystko wyszło na jawPolacy nie dostaną gotówki z 500 plus na wakacje. Wszystko wyszło na jawCzytaj dalej

Mielno w wakacje 2020

Władze miasta zapewniają, że najważniejsze jest dla nich bezpieczeństwo turystów. Wierzą w zdrowy rozsądek i odpowiedzialność przyjeżdżających. Przygotowane będą specjalne tabliczki, które będą przypominały o zachowaniu dystansu społecznego.

- O dystansach społecznych, wymogach sanitarnych będziemy przypominać w specjalnych komunikatach słownych. Będą one podawane przez radiowęzeł oraz przez samych ratowników o określonych godzinach - informuje rozmówczyni Romana Czejarka - powiedziała rozmówczyni Romana Czejarka, dziennikarza Polskiego Radia.

<Dzisiaj grzeje: 1. Polskie Malediwy, cudowne jezioro w Polsce. Tysiące osób je kocha
2. Fatalne informacje dotyczące oszczędności Polaków w bankach. Sytuacja, która nigdy wcześniej nie miała miejsca

Mirosława Koza zapowiedział, że Mielno przygotuje aż 14 kąpielisk. Aktualnie trwa nabór ratowników medycznych. Łącznie zatrudnionych ma być 75 ratowników. Będą oni wyposażeni w specjalne środki ochrony indywidualnej. Po każdej interwencji będą też dezynfekować sprzęt.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Robert Lewandowski przejdzie na emeryturę? Deklaracja napastnika nie pozostawia złudzeń, padła data
  2. Dziś w kościołach odczytany zostanie list. Jego treść oburza nie tylko ateistów
  3. Żółty alert dla części Polski. IMGW alarmuje, może być niebezpiecznie
  4. Wyszli na plażę w Polsce. Zobaczyli scenę, w którą aż trudno uwierzyć [film]
  5. Druzgocące słowa Papieża Franciszka. Nie zostawił suchej nitki
  6. Przebrał się za dinozaura, aby sprawdzić reakcję psów. Husky nie były szczęśliwe

Źródło: Polskie Radio

Następny artykuł