Mielno najpiękniejsze na wybrzeżuFot. wikimedia.commons/ Marcin.pw/ CC BY-SA 4.0/ https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0/deed.pl

Jak wakacje nad morzem, to tylko w Mielnie. Czy rzeczywiście tak jest?

Mielno jest jednym z najpopularniejszych nadmorskich kurortów w Polsce. Turyści je uwielbiają, lecz każdy ma swój typ. Gdzie znajdują się najlepsze plaże na wakacyjny wypoczynek? Zdania są podzielone.

Mielno, które otrzymało prawa miejskie dopiero w 2017 r., od wielu lat jest jednym z najpopularniejszych kurortów na polskim wybrzeżu. Turyści uwielbiają klimat tego miejsca i piękne plaże, na których często robi się tłoczno. Znajdziemy tam dwa kąpieliska i przystań rybacką, z której świeże ryby trafiają do restauracji. Niewielkie miasteczko ma jednak sporą konkurencję i pomimo wielu fanów, trudno jednogłośnie ogłosić je stolicą polskiego wybrzeża.

TVN przekazało pilny apel z Sopotu. Sytuacja wymyka się spod kontroli. Nie jest dobrzeTVN przekazało pilny apel z Sopotu. Sytuacja wymyka się spod kontroli. Nie jest dobrzeCzytaj dalej

Dzisiaj grzeje: 1. Porażający wypadek na autostradzie. Ratował się, kto mógł. Nic z nich nie zostało
2. Skandaliczne sceny w polskim mieście. Obok stały dzieci. Mrozi krew w żyłach

Polacy zapytani o ulubioną nadmorską miejscowość często odpowiadają, że jest nią Mielno. Nie jest to jedyna odpowiedź, ponieważ równie często wymieniane jest Władysławowo, Ustka, Świnoujście czy Krynica Morska. Jakie jest wasze zdanie na ten temat? Czekamy na komentarze na Facebooku, by sprawdzić, który kurort króluje nad Bałtykiem.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Niemowlę zaczepia wielkiego amstaffa. Finał mógł być tylko jeden, wszystko zostało nagrane
  2. Milionerzy: Dostała niezwykle ciężkie i podchwytliwe pytanie za 40000 zł. Znacie poprawną odpowiedź?
  3. Rząd podjął decyzję. Olbrzymie zmiany dla Polaków. Wszystko się zmieni
  4. Porażające sceny w "Kuchennych rewolucjach". Magda Gessler odwiedziła Kraków, nie miała litości
  5. Porażający wypadek na autostradzie. Ratował się, kto mógł. Nic z nich nie zostało
  6. Steve Irwin zginął od ciosu płaszczki w serce. Dziś 14 rocznica jego śmieci

Następny artykuł