międzyzdroje Summer Kite Festival 2020Fot. Wikipedia.org/Pit1233/public domain

Zacznie się już jutro. Międzyzdroje muszą być gotowe

Międzyzdroje muszą być przygotowane. Wszystko ma zacząć się już jutro i zgodnie z planem potrwać cały weekend. Prawdziwa akcja zarówno dla mieszkańców, jak i turystów. Aż szkoda przegapić.

Międzyzdroje to jedno z najbardziej obleganych miast na polskim wybrzeżu. Każdego roku odwiedzają je tłumy, a jego główną zaletą jest ogromna liczba atrakcji czekających na przyjezdnych. To jedno z tych miejsc, w których nie sposób się nudzić nawet wtedy, gdy pogoda nie pozwala na pływanie w Bałtyku oraz opalanie się na plaży. Już 28 sierpnia rusza kolejne, niezwykłe widowisko, które z pewnością będzie nie lada gratką zarówno dla fanów sportów wodnych, jak i turystów.

Duże zmiany na liście regionów objętych obostrzeniami. Jest też lista regionów zagrożonychDuże zmiany na liście regionów objętych obostrzeniami. Jest też lista regionów zagrożonychCzytaj dalej

Międzyzdroje zapraszają na weekend

Już w najbliższy weekend 28-30 sierpnia w Międzyzdrojach odbędzie się 11. edycja Summer Kite Festival. Zawody kitesurfingowe każdego roku przyciągają nad Bałtyk prawdziwe tłumy i z pewnością w tym roku nie będzie inaczej. Jak przypomina portal Swinoujskie.info.pl, oficjalne otwarcie odbędzie się już w piątek o godzinie 11:00 przy zejściu C.

Prawidłowe zawody odbędą się w piątek w godzinach 11:30-19:00 oraz w sobotę od 10:00 do 18:00. Jednocześnie organizatorzy zastrzegają sobie, że jeśli pogoda w którymś z tych dni nie dopisze, to impreza zostanie przełożona na niedzielę.

Dzisiaj grzeje: 1. Masz mroczki przed oczami? Lekarze nie mają dla ciebie dobrych wiadomości
2. Zmieniają długość kwarantanny. Przełomowe słowa Ministra Zdrowia
3. Prezydent właśnie podpisał ustawę. Nowy podatek wejdzie w styczniu 2021

Oczywiście nie zabraknie ogromu atrakcji również dla plażowiczów i turystów. Wyznaczona ma być strefa ACTIVE, w której od 10:00 do 18:00 przybyli będą mogli popływać na deskach typu SUP czy zagrać w siatkówkę plażową. Jak pisze Swinoujskie.info.pl, organizowane będą też konkursy dla dzieci i dorosłych, nikt więc z pewnością nie będzie się nudził.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gigantyczna strata dla świata polskiego sportu. Nie żyje były mistrz Polski i legenda jednego z najlepszych klubów w kraju
  2. Opiekunka potajemnie wyszła za 88-letniego Władysława, dramat rodziny. "Był cały brązowy, wyglądał jak wilkołak"
  3. Turystka myślała, że robi zwykłe selfie. Kiedy zobaczyła, co uchwyciła, natychmiast poszła na policję
  4. Tragiczne wiadomości zza granicy. Zginęło co najmniej 90 osób, 1000 domów zniszczonych
  5. Pilne ostrzeżenie GIS dla wszystkich Polaków, nie żyje już 11 osób. Nie chodzi o koronawirusa
  6. Doberman bawił się z dzieckiem, nagle się na nie rzucił. Gdy matka poznała powód, nie mogła się pozbierać

Źródło: Swinoujskie.info

Następny artykuł