Międzyzdroje nie takie strasznefot. czytelnik Krzysztof

Pan Krzysztof pojechał do Międzyzdrojów, wyznał nam wszystko. Dobitne słowa o urlopie nad morzem

Międzyzdroje, podobnie jak Ustka czy Mielno, są pełne turystów. Jak się okazuje, sytuacja wygląda inaczej, niż na zdjęciach krążących w sieci. Warto poznać inny punkt widzenia, by nie nastawiać się negatywnie jeszcze przed wyjazdem.

Międzyzdroje to jeden z ulubionych nadmorskich kurortów Polaków. Nasz czytelnik podzielił się własnymi spostrzeżeniami z tego miejsca, które rzucają nowe światło na wakacje nad Bałtykiem. Zdjęcia zdradzają prawdę o plażach, które w powszechnej opinii są tak zatłoczone, że ciężko się wcisnąć choćby jednej osobie. Czas spakować walizki i ruszać drogę nad morze.

Co się dzieje? Policja na bulwarach i przy wejściach na plaże w PolsceCo się dzieje? Policja na bulwarach i przy wejściach na plaże w PolsceCzytaj dalej

Międzyzdroje to świetny wybór na wczasy

Pan Krzysztof, wjeżdżając do Międzyzdrojów, był bardzo zdziwiony. Spodziewał się tłumów na plażach i horrendalnie wysokich cen w restauracjach, a rzeczywistość jego zdaniem okazała się zupełnie inna. Miłe zaskoczenie szybko przerodziło się w konsternację, a w głowie zakiełkowała myśl. Czy wszyscy turyści, którzy narzekali na warunki w kurortach byli w tym samym miejscu?

- Sam obecnie przebywam w Międzyzdrojach i widzę sytuację całkiem inną niż opisywane (...). Fakt, jest dużo ludzi bez maseczek, ale nie dajmy się zwariować. Do sklepów, pubów i innych lokali wszyscy wchodzą w maseczkach, a nawet jeśli nie, to personel zwraca uwagę, żeby założyć - napisał pan Krzysztof.

Dzisiaj grzeje: 1. Mieszkańcom puszczają nerwy, nad morzem mają już dość. Najgorzej jest rano, "prawdziwa plaga"
2. Dzieje się, rząd wykorzystując walkę z koronakryzysem wprowadzi nowe prawo dot. mieszkań? Dziennikarze docierają do faktów, chodzi o wielką zmianę

Jak pisze nasz czytelnik, ceny w restauracjach są adekwatne do jakości i nie za wysokie. Wybierając zestaw dnia, zapłacić możemy również ok. 20 zł, a nie 200, jak widzieliśmy nie raz na rachunkach turystów - wystarczy zdaniem pana Krzysztofa wybrać zwykły lokal, a nie "restaurację hotelu Marriott". Również z miejscem na plaży nie ma problemu, co widać na fotografii powyżej, która została wysłana na naszą skrzynkę. Jeśli wizja wakacji nad polskim morzem już nam zbrzydła, warto spojrzeć jeszcze raz i przekonać się, jak wspaniałe plaże mamy na wyciągnięcie ręki. Słynne zdjęcie z Władysławowa nie powinno nas zniechęcać.

Jeżeli chcielibyście podzielić się historią ze swoich wakacji, rachunkiem z turystycznego miejsca, bulwersującą lub interesującą sytuacją, która Was spotkała lub której byliście świadkami podczas urlopu, zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres: redakcja@turysci.pl.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gdy wyszło na jaw, z kim spokrewniony jest Adam Małysz, odebrało nam mowę. Absolutnie nikt nie zdawał sobie sprawy
  2. Jarosław Jakimowicz czekał na pogrzeby, by okradać groby. "Wzięliśmy łopaty, odrzuciliśmy wieńce"
  3. Tysiące zakażonych po jednej modlitwie. Dramatyczne wiadomości ze świata
  4. Hit, wyciekło zdjęcie Macierewicza na wakacjach. Poszalał
  5. Wysłała rodzicom zdjęcie z wakacji. Nie zauważyła jednej rzeczy, ale wstyd
  6. W nieludzki sposób pozbawili życia koziołka. Obroża leżała 100 metrów od ciała

Źródło: Mail od czytelnika

Po przepiękne zdjęcia i ciekawe treści turystyczne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł