Michał Żebrowski podbił sercaFot. www.instagram.com/zebrowski.michal/

Wiemy, gdzie zamieszkał Michał Żebrowski. Zdjęcia podbiły serca fanów

Michał Żebrowski zamieszkał w przepięknej okolicy. Jeden z najpopularniejszych polskich aktorów i dyrektor Teatru 6. piętro żyje w domu położonym w malowniczej scenerii. Zdjęcia robią prawdziwą furorę wśród internautów. Polacy w jednej chwili zakochali się w tych widokach. Takiego życia można tylko pozazdrościć.

Michał Żebrowski jak żaden inny polski aktor odnalazł się w górskiej scenerii. Odtwórca ról Geralta, Tadeusza Soplicy i Skrzetuskiego, zamieszkał w Tatrach już ponad dekadę temu. Gdy tylko ma chwilę, by odpocząć od kolejnych ról czy zajmowania się swoim Teatrem 6. piętro, artysta wraca z żoną i dziećmi do swojego bajkowego świata. W mediach społecznościowych możemy znaleźć wspaniałe zdjęcia, które przedstawiają fantastyczne widoki.

Wystarczyła sekunda, trwa walka o życie. Dramatyczna wiadomość z PolskiWystarczyła sekunda, trwa walka o życie. Dramatyczna wiadomość z PolskiCzytaj dalej

Można pozazdrościć tego, jak żyje Michał Żebrowski. Internauci, którzy zobaczyli zdjęcia jego domu i okolic, od razu się zakochali. Aktor postawił góralski dom z drewna we wsi Brzegi w gminie Bukowina Tatrzańska. Jednak do sąsiadów Żebrowscy mają daleko, bo konkretnie mieści się na Polanie Rynias w leśnej głuszy. Na tym kawałku ziemi mieszczą się zaledwie 3 siedziby, w których żyją ludzie. Artysta znalazł więc swoje zacisze, gdzie może skupić się tylko na rodzinie.

Michał Żebrowski i jego wspaniały dom

Michał Żebrowski skutecznie uciekł od wścibskich sąsiadów i reporterów szukających sensacji. Do jego domu można dojechać jedynie terenówką, ponieważ nie prowadzi tam droga asfaltowa. W okresie jesiennym i zimowym łatwiej tu spotkać wilka lub sarnę niż obcego człowieka. Para aktorów znalazła tutaj swój prawdziwy mały raj. Na szczęście wiemy, jak wygląda ich bajeczny dom.

Chociaż Michał Żebrowski i jego rodzina mają z głowy dziennikarzy, to Polacy mogli zobaczyć, jak wygląda okolica, w której mieszkają. Wszystko dzięki Instagramowi, na którym Żebrowscy publikują czasem zdjęcia i zdradzają, jak spędzają wolne chwile. Wygląda na to, że aktorzy uwielbiają naturę, śniadania na tarasie i wygłupy. Trudno im się dziwić - w takim miejscu człowiek zaczyna żyć naprawdę.

Dzisiaj grzeje: 1. Łzy napływają do oczu. 24 osoby nie żyją, tragiczny początek weekendu za granicą
2. "Kuchenne rewolucje" i restauracje, które pozwały Magdę Gessler. O co poszło i jak się skończyło?

Poniżej możecie zobaczyć kilka zdjęć, by dowiedzieć się, jak żyje Michał Żebrowski. Jego dom na Podhalu to prawdziwy raj dla miłośników gór i dzikiej przyrody. Polacy, którzy mogli zobaczyć te widoki, natychmiast zakochali się w malowniczej scenerii. Niektórzy aktorzy mają genialny gust. W innym z naszych artykułów pisaliśmy o tym, jak wygląda mieszkanie Martyny Wojciechowskiej.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Niestety, po 22-latach odszedł. Setki uczniów w żałobie, kondolencje składa nawet prezydent
  2. Tak wyglądają Niemcy. Chcą, żeby w Polsce było identycznie
  3. Jest największy w Polsce. Chcą ewakuować ludzi, żeby go ruszyć
  4. Od dzisiaj nowe przepisy w Polsce. Każdy powinien wiedzieć
  5. Nagle runął, 50 osób może nie żyć. TVP przekazało rano dramatyczne wiadomości ze świata
  6. Ogromny nowofundland daje dziecku buziaka. Reakcja chłopca bezcenna

Źródło: Gazeta Krakowska

Następny artykuł