Michał Szpak bawi się w Turcjiinstagram.com/michal_szpakofficial

Michał Szpak bawi się w Turcji na całego. Zdjęcie w sieci, wszyscy patrzą na szczegół w tle. Fanki oniemiały

Michał Szpak postanowił wybrać się w podróż, a miejsce, do którego trafił, jest wyjątkowe. Gwiazdor nie kryje zachwytu, co widać na zdjęciach. W tle można dostrzec coś, dla czego warto wstać wcześnie rano.

Michał Szpak na codzień ciężko pracuje, by dać swoim fanom jak najwięcej z siebie. Teraz nadszedł czas na urlop i wspaniały wyjazd za granicę, gdzie wciąż jest ciepło. W tych rejonach kurtki nie są potrzebne. Kapadocja jest piękna o każdej porze roku i przyciąga turystów niezwykłymi krajobrazami. Piosenkarz pochwalił się zdjęciami, na których widać zarówno urok okolicy, jak i jego radość z wycieczki.

Koniec żartów, bezwzględna decyzja rządu. Wchodzą nowe obostrzenia, wielki cios dla turystówKoniec żartów, bezwzględna decyzja rządu. Wchodzą nowe obostrzenia, wielki cios dla turystówCzytaj dalej

Michał Szpak świetnie bawi się w Turcji

Kapadocja przypomina nieco księżycowy krajobraz, lecz w rzeczywistości swój wygląd zawdzięcza wulkanom. Jasne skały to tufy wulkaniczne, które są bardzo plastycznym materiałem. Woda i wiatr bez problemu rzeźbią w nich ciekawe kształty, a ludzie drążą tunele. Możemy tam zobaczyć skalne miasta, częściowo skryte pod ziemią, a także świątynie.

Turyści chętnie odwiedzają ten region, by podziwiać wspaniałe formacje skalne oraz zobaczyć, jak działają podziemne miasta. Najłatwiej jest się przyjrzeć z góry, korzystając z kolorowego balonu. W kapadocji bez problemu znajdziemy kogoś, kto za opłatą zabierze nas w podniebny rejs. Odbywają się przy wschodzie i zachodzie słońca, ponieważ wtedy sceneria nabiera ciepłych barw.

Dzisiaj grzeje: 1. Kościół wydał oficjalne stanowisko ws. 1 listopada i wyjazdów na groby bliskich. Wielu rwie sobie włosy z głowy
2. Sprawa pumy Nubii się nie kończy. Pojawiły się kolejne wątki
3. Nagły, pilny alarm w Europie. Może być wybuch. Może zrujnować plany tysięcy turystów

Michał Szpak uwiecznił na fotografii pierwsze promienie słońca, które rozgrzewały skórę. W tle możemy dostrzec balony na gorące powietrze, które zachwyciły fanów. Drugie zdjęcie zdradza, jakiej aktywności poddał się piosenkarz. Chociaż z tych rejonach bardzo popularna jest turystyka konna, on postawił na quady.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kot zaatakował psa, wtedy drugi mruczek wkroczył do akcji. Nagranie rozkłada na łopatki
  2. Naukowcy przecierali oczy ze zdumienia. Niezwykłe odkrycie dotyczące Księżyca
  3. Zdecydowali. Będą nowe obostrzenia, znaczący rygor w strefach żółtych i czerwonych w Polsce
  4. Słynne linie lotnicze właśnie potwierdziły. Smutne, współczujemy
  5. Jest gorzej niż myśleli, ognisko koronawirusa w Białym Domu. Tysiące osób uczestniczyły w imprezach organizowanych przez Trumpa
  6. Ostrzegali ją, żeby nie podchodziła za blisko goryla, ale nie słuchała. Wszystko się nagrało

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł