Miasto, w którym utknął straszy.Fot. brentwunderwood/ Instagram

Utknął na kwarantannie w mieście widmo. Od 2 miesięcy widzi dziwne rzeczy

Miasto brzmi, jak standardowe miejsce, w którym ludzi zastała kwarantanna, jednak ten mężczyzna nie trafił zbyt dobrze. Od dwóch miesięcy jest skazany na miasto-widmo.

Miasto, w którym przyszło spędzić kwarantannę Brentowi Underwoodowi, nie należy do najbardziej fortunnych miejsc na izolację. Od jakiegoś czasu mężczyzna twierdzi, że widzi dziwne i niewytłumaczalne zjawiska.

Kolejny zakaz w Polsce ma zostać przedłużony. Czekają na podpis premieraKolejny zakaz w Polsce ma zostać przedłużony. Czekają na podpis premieraCzytaj dalej

Miasto, które straszy?

Amerykanin utknął w Cerro Gordo, którego jest współwłaścicielem. Miasto należy do grupy zabytkowych ośrodków górniczych, około 320 km na północny wschód od Los Angeles. Z rozmów z lokalnymi mediami wynika, że Brent jest rzekomo świadkiem zjawisk nadprzyrodzonych. Miasto zostało opuszczone w latach 80. XIX wieku.

- Było zbyt wiele przypadków psot i rzeczy, których nie potrafię wyjaśnić. […] Sęk w tym, że wcześniej w to nie wierzyłem - mówi w rozmowie z San Antonio Express-News.

Według jego doniesień w oknie dawnego salonu widział twarz górnika. Wewnątrz budynku do dzisiaj na jednej ze ścian utrzymuje się plama krwi oraz dziura po kuli. Mężczyzna zaobserwował również niewytłumaczalne ruchy wewnątrz innych opuszczonych budynków - opadające zasłony oraz zapalone światła. Przyznaje, że czasami czuje, jakby ktoś wbijał w jego skórę maleńkie igiełki.

Miasto, z którego nie ucieknie

Jednakże patrząc na media społecznościowe Underwooda, nie odnosi się wrażenia, że Amerykanin chciałby za wszelką cenę uciec z Cerro Gordo. Z własnej woli jechał 22 godziny ze swojego mieszkania w Austin, aby zastąpić dotychczasowego dozorcę, który tylko wtedy mógł wrócić do rodziny. Był to początek narodowej kwarantanny. Miasto zaskoczyło Brenta śnieżycą, która uniemożliwiła mu ucieczkę. Od najbliższych sąsiadów mężczyznę dzielą 32 km.

Dzisiaj grzeje: 1. Minister ma genialne wieści dla całej Polski. Kamień z serca, wielka ulga
2. Janów Podlaski po głośnej kontroli. O "zbrodni na zwierzętach" mówi cała Polska, interweniował sam minister

- Każdego dnia, który spędzam w tym miejscu, coraz bardziej się w nim zakochuję. Jeśli chodzi o duchy, nie miałem żadnych negatywnych interakcji. Myślę, że są raczej ciekawskie – przyznaje w rozmowie z Atlas Obscura.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mieli wyrzucić stare prześcieradła po zmarłej babci. Gdy zobaczyli, co leży między nimi, złapali się za głowy
  2. Sarna zakleszczyła się w płocie. Materiał z akcji ratunkowej poraża
  3. Milionom ludzi zagraża nie tylko koronawirus. Żywioł uderzy w środę za granicą
  4. Dziecko z Polski zaginęło 26 lat temu. Właśnie odnalazła się na drugim końcu świata?
  5. 97 milionów ludzi i żadnego zgonu. Nikt inny nie poradził sobie z epidemią tak jak oni
  6. Kibice mogą wrócić na stadiony już niedługo. Znamy szczegóły planu PZPN, decyzja zależy od jednego człowieka

Źródło: Fakt

Następny artykuł